TopStar

16. června 2015 14:00

Obrovský podvod ve Hře o trůny: Jak to bylo s královskou nahotou?

Tvůrci Hry o trůny museli vyřešit zajímavý problém...

Hra o trůny má za sebou finále páté série, které se samozřejmě neobešlo bez drastických událostí. O život přišla řada oblíbených postav, ani přeživší to ale často neměli jednoduché. Asi nejhůř v tomhle směru dopadla královna Cersei, která musela pykat za své smilnické hříchy. A to rovnou před celým městem.

Průchod Královým přístavištěm, během něhož na nahé Cersei přistávají rajčata i daleko horší věci, se neobešel bez kontroverze už při natáčení. Nejdřív tvůrce vyhnal chorvatský kostel, v němž se měla Cerseina představitelka Lena Headey obnažovat, posléze uniklo pár fotek z natáčení i přesto, že producenti utratili 200 000 dolarů za to, aby se tak nestalo. Zkrátka velice drahé čtyři dny na place. A to z nich ani neční příliš autenticity.

Mysleli jste si, že celou dobu koukáte na nahou Lenu Headey? Chyba. Lena naplno odehrála pouze záběry, v nichž zrovna není vidět nic pikantního. Zbytek pak odchodila zahalená a nahé tělo patří dublérce, jíž byla v postprodukci namontována Lenina hlava. Přesně tak, HBO fixluje. A jelikož jsou počítačové triky čím dál tím levnější, připravte se na to, že bude falešná nahota za chvíli všude. Ehm... pokrok holt člověk nezastaví.

Sdílejte článek
Štítky nahota Hra o trůny Nahý

Přečtěte si také