TopStar

5. září 2018 10:00

Ilona Blašková

Ochrnutý Muž roku Martin Zach do toho praštil. Víme podrobnosti!

Jeho krásná tvář a dokonale vytesané tělo mu vyneslo v roce 2009 titul Muže roku. Život se s ním ale moc nemazlil. Řeč je o Martinu Zachovi (32), který po nešťastné události zůstal ochrnutý. Teď se na něj ale opět usmálo štěstí. Jeho přítelkyně, lékařka Martina Novotná mu řekla sladké „ANO“!

O šťastné novince informoval sám Martin Zach prostřednictvím sociální sítě, když k fotografii, na které je zachycen novomanželský polibek, připsal M&M 31.8.2018. Pár se seznámil před čtyřmi lety během potápění v Egyptě, kde mezi nimi přeskočila jiskra. V prosinci 2017 se Martin vyslovil a na dovolené na ostrově Langkawi v Malajsii požádal krásnou přítelkyni o ruku. A byla ruka v rukávě!

Svatební obřad se 130 hosty se konal v pražské Vrtbovské zahradě na Malé Straně a následná hostina a oslava v zahradě smíchovského sportovního areálu. Za svědky jim šli jejich sourozenci, ženichův bratr a nevěsty sestra. „Všechno perfektně vyšlo, všichni se dobře bavili a stálo to prostě za to,“ řekl Martin Zach exkluzivně pro Top Star.

KlaPeto bylo u toho!😍😀Gratulujeme našemu kamarádovi a parťákovi Martinovi Zachovi, který do toho se svou partnerkou...

Posted by Nadační fond KlaPeto on Sunday, September 2, 2018

Nevěsta oblékla šaty z dílny návrhářky Marty Musilové. Krásné bílé svatební šaty odhalovaly jedno rameno a ruku. Tu druhou zdobila krajka. Ženich si oblek navrhl sám. Martin má svou vlastní značku FZWear, která šije speciální oblečení pro vozíčkáře.

A chystají se na nějakou svatební cestu? „Jsme týden na chaloupce v klidu na samotě u lesa,“ prozradil nám čerstvý ženáč, který plánuje i rodinu. „Pořešil jsem to asi rok po úraze, kdy jsem si nechal zamrazit spermie ve spermabance a potom můžeme plánovat umělé oplodnění, v případě že to nepůjde bez lékařských zásahů,“ řekl Martin dříve Top Star magazínu.

Krátce po zvolení nejkrásnějšího muže České republiky si Martin po nešťastném skoku do vody poranil páteř a zůstal ochrnutý. Je to však velký bojovník! Díky rehabilitacím je dnes velmi úspěšný paraatlet. Závodí za atletický oddíl Atletika Bez Barier Pardubice a reprezentuje Českou republiku na světových soutěžích!

Sdílejte článek

Přečtěte si také