TopStar

19. srpna 2018 17:50

Od Monroe po Kardashian: Legendární erotické fotky hvězd

Svléknout se je jedním z nejjednodušších způsobů, jak na sebe upoutat pozornost. Toho si byly vědomy i hvězdy, které vám představíme. Těm se podařilo nejen zaujmout, ale i zůstat v paměti fanoušků po celé generace.

Poslední focení Marilyn Monroe

Autorem posledního profesionálního focení legendární blondýnky se stal známý fotograf Bert Stern, který fotil herečku i pro časopis Vogue. Přesně po šesti týdnech, 5. srpna 1962 byla Marilyn nalezena mrtvá. Roku 2008 se část fotografií dostala na veřejnost a druhá část se prodala na aukci Christie‘s za v přepočtu 292 tisíc korun.

Yves Saint-Laurent v reklamě na vlastní parfém

Roku 1971 se světový módní návrhář rozhodl, že si sám odprezentuje v reklamní kampani nový pánský parfém Yves Saint Laurent Pour Homme. Na focení předvedl módní guru nejen svůj obličej, ale i své tělo. A rozhodně udělal dobře.

Yoko Ono a John Lennon na titulce pro Rolling Stone

Snímek nahého Lennona a jeho ženy Yoko Ono pro časopis Rolling Stone vytvořila v prosinci 1980 fotografka Annie Leibovitz. Jen pět hodin po tomto focení byl John zavražděn svým fanouškem Markem Chapmanem kolem svého domu naproti Central Parku v New Yorku. Lednová titulní strana si vysloužila titul kultovní stránka roku.

Red Hot Chili Peppers jen v ponožkách

Členové z RHCP vystupovali právě v této podobě už od jejich vzniku roku 1983. A roku 1987 se nechali nafotit pro přebal singlu Fight Like a Brave z alba The Uplift Mofo Party Plan.

Nastassja Kinski s mazlíčkem

Jedna z nejznámějších fotografií Richarda Avedona byla vytvořena roku 1981. Dvě hodiny musel fotograf vymýšlet, jak položit ohromného hada na hereččino tělo.

Kim Kardashian pro titulku Paper

Šťastní fanoušci měli možnost spatřit Kimino pozadí v celé své kráse v loňském zimním čísle časopisu Paper. Mladá matka pózovala před fotografem, kdy byla silně potřená olejem. Přiznejme si, ne každá majitelka velkého pozadí jím zvládne udržet skleničku šampaňského. Hned poté, co číslo vyšlo, Kardashian zveřejnila fotografii i na svém Instagramu s hashtagem #BreakTheInternet (zničit internet). A skutečně se tak stalo. Snímek se stal jedním z nejsledovanějších na internetu.

Cristiano Ronaldo a Irina Shayk na titulce Vogue

V květnu roku 2014 tvořil fotbalista s modelkou ještě zamilovaný pár. Zároveň se nechali nafotit na titulní stranu časopisu Vogue. Šlo zároveň o jejich první společné focení. Cristiano nechal gentlemansky své dámě oblečení a sám ho v jejím závoji skromně odhodil.

Jennifer Aniston roku 2009 pro GQ

Začátkem roku 2009 potěšil pánský časopis GQ své fanoušky a nadělil jim skutečný novoroční dárek. Na lednové titulce kralovala tehdy devětatřicetiletá Jennifer Aniston a pózovala jen v kravatě. Herečka tak chtěla oslavit svou přibližující se čtyřicítku. No, uvidíme, co teď plánuje seriálová hvězda před padesátkou.


Přečtěte si také