TopStar

7. srpna 2018 12:58

Od sportovce k herci: Hayden Panettiere si po Kličkovi našla útěchu v začínajícím kolegovi

Před několika dny byla nevěsta Vladimira Klička spatřena na romantické schůzce s tajemným fešákem. Hned ráno poté přišlo oficiální oznámení, že se Hayden Panettiere s boxerem po devíti letech rozchází. Teď se ale ukázalo, kvůli komu k celé nepříjemné situaci došlo, a kdo je tedy hereččina nová láska.

Fešák z fotek, které oblétly celý svět, se jmenuje Brian Hickerson a jde o začínajícího herce. Jelikož je mu 28 let, stejně jako Hayden, zdá se, že si s herečkou a navíc kolegyní z branže rozumí podstatně více než dvaačtyřicetiletý boxer. ‚‚Je z Jižní Karolíny a teprve před nedávnem se přistěhoval do Los Angeles, aby započal svou hereckou kariéru. Teď pravidelně navštěvuje castingy,‘‘ nechal se slyšet zdroj z hereččina okolí.

Dvojice se prý seznámila na jednom z večírků společných přátel a okamžitě to mezi nimi začalo jiskřit. Předtím randil Brian s modelkou Baskin Champion, o které se nějkou dobu spekulovalo, že chodí s Justinem Bieberem. Jak vidíme, ve světě showbyznysu to zkrátka není lehké a každý by si měl dávat pozor na svou drahou polovičku. Nikdy nemůžete vědět, zda se v Hollywoodu neobjeví nějaká ta začínající hvězda, která vám učaruje.

Podle všeho nejde jen o mimoletný románek, vše je prý mnohem vážnější. Měsíc dvojice randila a poznávala se, teď se posunuli na novou úroveň svého vztahu. S Vladimirem ale Hayden kontakt udržuje. ‚‚Hayden a Vladimir spolu stále komunikují, vždyť mají společně dcerku Kayu. Stále jsou součástí jeden druhého a tak to zůstane.‘‘

Sdílejte článek
Štítky rozchod boxer Vladimir Kličko nový objev Hayden Panettiere

Přečtěte si také