TopStar

14. dubna 2015 08:00

Ivana Nádvorníková

ODHALENO: Pravda o tom, jak se Leoš s Petrou dali dohromady

Křest speciálního vydání magazínu ForMen – Fashion Bible pro muže proběhl celý ve znamení vášnivé lásky mezi Leošem Marešem a Petrou Faltýnovou.

Oba zářili štěstím a bylo vidět, že momentálně prožívají úžasné období. O to, že se už potřetí Petra s Leošem dala dohromady, se zasloužil právě Leoš. Zařídil jim totiž společné focení v Římě!

„Tohle focení mě poprvé v životě opravdu bavilo. Udělal jsem to hlavně proto, aby Petra byla se mnou… Tehdy jsme spolu už tak trochu byli, ale tohle nás mnohem víc sblížilo,“ dodává moderátor.

Jak si jejich společnou práci užívala Petra? „Jsme oba profesionálové, takže jsme to taky oba brali, i když při prvním nočním focení…“ rozesmála se Petra a nedokončila větu. Tu za ní dokončil Leoš a prohlásil, že kdyby nebylo Petry, žádné focení by se nekonalo, protože ho čtyři měsíce odmítal. „Pro mě bylo focení jen cesta, jak se k Petře dostat blíž,“ dodal.

Takhle probíhal vztah Leoše a Petry

Z velkého zástupu nevýznamných bavičů se zprvu nesměle, ale pak se vší parádou, zrodily opravdové hvězdy. Zatímco předloni v létě po Džambulce pátral kromě Macury s Rychtářem i Interpol a filmový festival v Karlových Varech se tak dostal na druhou kolej, vloni se naopak zraky všech upíraly právě na místo filmového svátku, protože tam přímo v přímém přenosu probíhal rozchod modelky Petry Faltýnové a moderátora Leoše Mareše.

Zatímco na začátku se objevili jako zářící hvězdný pár na červeném koberci, v Puppu na večírku už to dostalo grády. "Už tě mám plný zuby ty k....," syčel na Petru tehdy Leoš a přidal před mnoha svědky nadávku ze zvířecí říše. Netrvalo dlouho a pár se líbal – opět na veřejnosti – do brzkých ranních hodin, jenže…

Po pár dnech seděla uplakaná modelka v recepci hotelu a Leoš si balil kufry. My jsme zamáčkli slzu, že už nebudou žádné pěkné scénky na veřejnosti a srdceryvná prohlášení v bulvárním tisku, a svět se točil dál. Ale jen na chvíli.

Netrvalo to dlouho (pár měsíců) a situace se opakovala. A pak znovu. A potřetí. Jen intervaly mezi rozchody a opětovnými smířeními se zkracovaly.

Když byli spolu, Leoš trpěl a Petra si nechávala odstraňovat tetování, které si nechali společně udělat, když se rozešli, Leoš trpěl taky a Petra si léčila zlomené srdce v Americe. Možná s manželem, s nímž se dosud nerozvedla, možná s jakýmsi zahraničním milionářem, kterého ale nikdo neviděl.

Co jsme ale všichni viděli, bylo Leošovo laškování s finalistkami České Miss, jak ho zachytila i naše kolegyně Táňa.

Následnou dohru, která se konala mezi finalistkou miss Andreou Kalousovou, která jako by Petře z oka vypadla, a Leošem v jednom pražském hotelu, asi Petra nevydýchala. Leoš že by si měl najít jinou a neklečet jí neustále u nohou? Ani náhodou. A tak se páreček dal… zase… dohromady.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Další videa najdete zde.


Přečtěte si také