TopStar

8. července 2013 16:40

Blanka Konrádová

Odkopnutý milenec: Shakiro, zaplatíš mi 100 milionů!

Kolumbijská zpěvačka Shakira (36) se může začít radovat. Konečně našla důkazy o tom, že v žalobě, kterou na ni vloni podal bývalý přítel Antonio de la Rúa, jsou samé lži.

Odkopnutý milenec totiž tvrdí, že pro zpěvačku pracoval jako manažer a chce 100 milionů dolarů za ušlý zisk. Žalobu Antonio de la Rúa podal na newyorském soudu.

V obvinění bývalý přítel Shakiry mimo jiné uvedl, že to byl právě on, kdo ze zpěvačky udělal úspěšnou mezinárodní hvězdu. Dvojice spolu byla téměř 10 let, rozešli se v roce 2010. De la Rúa ale pro zpěvačku pracoval i po jejich rozchodu. Teprve rok poté „manažera“ vyhodil zpěvaččin právník.

Důkazem pro soud, který Shakira našla, je Antoniúv e-mail, který tehdy zpěvačce poslal. Jasně v něm formuloval, že není jejím obchodním partnerem. „Nejsem partnerem v žádné z tvých firem. Ty jsi jejich jediným vlastníkem,“ uvedl v mailu bývalý přítel slavné hvězdy. Podle zpěvačky podobnou zprávu v podobném znění poslal i matce Shakiry.

Shakira už dříve přiznala, že s přítelem chtěli podepsat předmanželskou smlouvu, z které by vyplynulo, jakým způsobem by si v případě rozchodu rozdělili majetek. Dále zpěvačka uvedla, že Antonio rozhodně nestojí za zrodem její slávy. Potkali se totiž až v roce 2000. Tehdy už Shakira byla dávno slavná. Zpěvačka mimo jiné uvádí, že Antonio nikdy nebyl jejím manažerem, že jí jen radil. Také s ním nikdy nepodepsala žádnou smlouvu.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Shakira zpěvačka smlouva manažer žaloba

Přečtěte si také