TopStar

21. července 2018 09:00

Odvážné rozhodnutí: Hvězdy, které se rozhodly ostříhat dohola

Rozloučit se se svými vlasy, je pro většinu dam noční můrou. Ostříhání nakrátko je pro mnohé ženy nepředstavitelnou záležitostí. Některé hvězdy se ale odhodlaly a rozhodly se oholit. No a jak jim to slušelo? Posuďte sami.

Britney Spears

Rok 2007 byl pro zpěvačku extrémně náročný. Britney v té době trpěla depresemi, strávila nějaký čas v rehabilitačním centru a poté, co ji propustili si oholila hlavu. Byl to jakýsi výkřik zoufalství. Zdá se, že jak se Britney zbavila vlasů, tak se chtěla zbavit i narůstajících problémů v jejím životě. Mimochodem, oholila se úplně sama, její kadeřník jí totiž odvážný nápad zamítl. Od té doby uběhlo přes deset let, ale mnozí si stále pamatují epickou scénu, kdy se popová diva snažila deštníkem rozbít auto svého bývalého muže Kevina Federlina.

Demi Moore

Herečka si oholila hlavu kvůli své roli ve snímku G. I. Jane a rozhodně nelitovala! Film se stal kultovním a jedním z nejzásadnějších pro kariéru Demi. Ta vypadala ve své nové image fantasticky a ultrakrátký účes ani trošku neničil hereččin půvabný obličej.

Charlize Theron

Stejně jako předchozí dáma, tak i tato se rozhodla vzdát své hřívy kvůli natáčení filmu Šílený Max: Zběsilá cesta. Charlize se nový účes zalíbil natolik, že se stal v podstatě její vizitkou.

Cate Blanchett

I v životě této herečky došlo k nečekané změně. Sestřih změnil vizáž Cate radikálně a bez jejího ženského účesu byla v podstatě k nepoznání. V tomto případě šlo o natáčení filmu Paradise a po premiéře se Blanchett nechala slyšet, že se jí tahle zkušenost hrozně líbila. ‚‚Vítr vám příjemně fouká na hlavu!‘‘

Natalie Portman

Mezi holohlavými herečkami se ocitla i křehká Natalie Portman! Kráska se tak rozhodla kvůli filmu V jako Vendeta. Film se stal velmi populárním a samotná Natalie působila velmi nevinně a bezbranně. Kdo by si mohl myslet, že absence vlasů může být velmi ženská?

Anne Hathaway

Role ve filmu Bídníci přinesla Anne cenu Oscara kvůli tomu si přeci nejedna herečka oholí celou hlavu! Je zajímavé, že po tomto experimentu se krátké vlasy staly hereččinou vizitkou. Občas je zkrátka zapotřebí něco změnit.


Přečtěte si také