TopStar

19. června 2018 09:05

Ilona Blašková

Oheň zažehnán. Herečky Charlize Theron a Kristen Stewart jsou zase kamarádky!

V roce 2012 si herečky Charlize Theron (42) a Kristen Stewart (28) zahrály se filmu Sněhurka a lovec. Režisérem tohoto snímku je Rupert Sanders a právě kvůli němu se tyto dvě skvělé herečky znepřátelily. Dnes, jak se zdá, je vše zalité sluncem a herečky si společně vyrazily na večeři.

Po natáčení zmiňovaného snímku prožila Kristen Stewart románek s režisérem Rupertem Sandersem. Jiskra přeskočila, když jí učil jezdit na koni. Herečka kdysi z koně spadla a tak se bála jezdit. Sanders jí dodával kuráž a sebevědomí.

Jenže na milostný poměr se přišlo. Fotografové milence několikrát zachytili a průšvih byl na světě! Tehdejší Kristenin partner, herec Robert Pattinson se s ní rozešel, přišla o filmové nabídky, nikdo jí nezval na večírky a fanoušci Twilight ságy jí nenáviděli. A Rupert dopadl ještě hůř. Manželka Liberty Ross se s ním rozvedla a oškubala ho jako kuře.

A právě Libertynou velmi dobrou kamarádkou je Charlize Theron. Ta se tehdy ocitla ve velmi nepříjemné situaci. Je ale vidět, že se nad tím po letech obě herečky povznesly. Společně zašly s kamarádkami v Los Angeles na večeři a dobře se bavily. Večeře byla spíše pracovního charakteru. Takže je možné, že je brzy společně zase uvidíme.

Sdílejte článek
Štítky Kristen Stewart Charlize Theron