TopStar

9. března 2015 19:58

Lucie Průchová

Ondřej Brzobohatý vyvázl smrti jen o vlásek! Boural na D1

Nehoda se stala, když jel Ondra se svou kapelou na koncert. Dá se říct, že má dobrého anděla strážného, protože prý chybělo málo a byl by mrtvý! „Ještě teď se klepu, bylo to neskutečný,“ popsal své pocity těsně po nehodě.

Jejich Ford Tranzit je na šrot, ale všichni vyvázli bez těžších zranění, jen bubeník má rozsáhlé pohmoždění kotníku a byl převezen do brněnské nemocnice.

„Byla to vteřina, kdy náklaďák vjel do levého pruhu a my na něj najeli. Padly tři šílené rány, stočili jsme to do pole. Díky Bohu jsme se nepřevrátili,“ dodal Ondřej ke strašlivému zážitku na cestě zpět do Prahy. Kdo nehodu zavinil, není zatím jasné, ale podle dostupných informací to vypadá, že se porouchalo něco na kamionu, který vyjel do rychlejšího pruhu.

„Zcela výjimečně jsme jeli jen ve třech plus řidič, druhá parta jela s kytaristou, který se pak neměl vracet do Prahy, ale pokračovat někde na Moravě. Kdyby nás jelo v tom autě víc, tak bychom se určitě více pomlátili, takže to podle mě mohlo být horší,“ dodal Brzobohatý.

Zdroj: Blesk.cz

Sdílejte článek
Štítky nehoda Ondřej Brzobohatý

Přečtěte si také