TopStar

12. srpna 2013 19:16

Ondřej Sokol versus Karel Gott. Nelítostná válka kvůli autu!

Roky oblíbený Karel Gott nebo „čerstvá“ hvězda z COOL Partičky Ondřej Sokol? To bude napínavé. Soutěž Souboj celebrit právě doputovala do finále a senzační výhra – Peugeot 2008 čeká na nového majitele.

Po šest týdnů jste hlasovali, kdo se stane největší českou celebritou. Ze 128 hvězdných jmen týden po týdnu vypadávaly větší i menší hvězdy, zpěváci, herci i moderátoři.

A čtenáři celou tuto dobu tipovali, kolik hlasů celkem do ankety přijde v rámci soutěže o nový Peugeot 2008. Ze soutěže postupně vypadávaly postavy kontrovezní - Iveta Bartošová, Agáta Hanychová - i na první pohled idylické modelky a herečky - Eiška Bučková, Lucie Benešová a další! O tom, že vás anketa baví, svědčí i počet doposud zaslaných hlasů - více než 150 000.

A právě dnešním dnem se soutěž, kterou najdete ZDE, přehoupla do svého finále. Ze semifinálové čtveřice Sokol, Gott, Vondráčková a Klus postoupili do finále první dva aktéři. Získá historicky první titul Celebrita roku ostřílený zlatý slavík, nebo režisér a herec z naší COOLácké Partičky? To je teď už pouze v rukách vás, našich čtenářů a fanoušků. A stejně tak to, kdo si vlastně na konci soutěže odveze domů nový vůz Peugeot 2008!

Potřebujete pomoc s rozhodováním?

Podívejte se, jak zaujal Karel Gott publikum na fesťáku Rock for People:

Nebo jak Ondřej Sokol válčí s Partičkou na novém stanovišti - přestoupili na Prima COOL!


Přečtěte si také