TopStar

29. dubna 2018 09:52

Opět se bude vdávat? Jennifer Lopez zmínila v novém klipu zásnuby!

Zpěvačka Jennifer Lopez (48) nepřestává fanoušky překvapovat novými looky. Na předávání cen Billboard Latin Music Awards 2018 představila snědá krasavice novou píseň ‚‚El Anillo‘‘ (v překladu ‚‚Prsten‘‘). A teď zveřejnila k této skladbě i oficiální klip. Co na něj říkáte?

JLo se předvedla v podobě fantastické královny, která čeká od svého milého žádost o ruku. Obsah klipu se částečně prolíná s realitou: zpěvačka má skvěle se rozvíjející vztah s Alexem Rodriguezem a věří, že se stále ještě může vdát. Není to tak dávno, co si se svým milým koupila apartmán v New Yorku, za který dala dvojice v přepočtu 300 milionů korun.

Nový klip sklidil u fanoušků řádný úspěch, ale připomeňme, že nejen v karierním životě se Jennifer poslední dobou daří. I v soukromí panuje ve zpěvaččině životě klid a harmonie. O vztahu osmačtyřicetileté herečky a jejího jednačtyřicetiletého milého Alexe Rodrigueze se mluví od března loňského roku po zveřejnění jejich společné fotografie. Dnes už se dvojice prezentuje v podstatě jako manželský pár, proto fanoušci horlivě očekávají velmi brzkou svatbu.

Lopez si už několik zklamání v soukromém životě zažila. Tím, kdo jí zlomil srdce byl herec Ben Affleck. Zpěvačka se s Affleckem seznámila na natáčení snímku ‚‚Láska s rizikem‘‘ a jejich spolupráce na filmu vyústila v dvouletý vztah. Bennifery miloval celý svět a nevěsta z toho měla hroznou radost. JLo nadšeně prezentovala všude možně zásnubní prsten s růžovým diamantem v hodnotě jedné miliardy korun a dokonce obsadila herce i ve svém klipu ‚‚Jenny From The Block‘‘. Affleckovi se ale tolik mediální pozornosti nelíbilo. Nejen, že v jeho kariéře to vypadalo na krach, tak i v médiích mu přezdívali pan Lopez.

Herec nátlak médií, veřejnosti i samotné Jennifer nevydržel a hodinu před svatební ceremonií celý obřad zrušil. Jejich vztah sice ještě pár měsíců pokračoval, ale velmi záhy odešel Affleck k herečce Jennifer Garner.

Po jejich rozchodu se Lopez velmi držela, aby neupadla do deprese. Nakonec se ale nechala v jednom z rozhovorů slyšet, že rozpad jejího vztahu s Benem pro ni byl hroznou ránou: ‚‚Když mi Ben řekl, že bychom se měli rozejít kvůli nátlaku veřejnosti, cítila jsem se, jakoby mi někdo vyrval srdce z hrudi.‘‘


Přečtěte si také