TopStar

7. července 2015 12:12

Michal Chalupa

Opravdu je bila? Kate Middleton prý zakázala Charlesově Camille přístup k dětem!

Je to vůbec možné?! Podle zahraničních zdrojů má na alkoholu závislá manželka prince Charlese (66) Camilla Parker-Bowles (67) zákaz styku s dětmi Kate Middleton (33) a prince Williama (33). Důvod je šokující.

Zájem o britskou královskou rodinu je obrovský i mimo ostrovy a Kate Middleton s princem Williamem a dětmi patří mezi největší světové celebrity dneška. Světová média čekají, kdy se co kolem Buckinghamského paláce šustne, a hned je z toho senzace. Naposledy toho využil a v posledním vydání tak trochu přestřelil americký bulvární časopis Globe. Tvrdí totiž, že nepříliš oblíbená násoska Camilla, malého George (1) a dokonce i Charlotte inzultovala!

Zdroje neuvádějí další podrobnosti, ale Kate prý odmítá, aby měla manželka nástupníka britského trůnu k dětem volný přístup. Po skandálu s údajným milencem a dřívějším nařčením, že Camilla v opilosti napadla manžela královny Alžběty Philipa, se jedná o další nepěknou peripetii, kterou ostrovní i zámořský tisk probírá. Otázkou zůstává, kam až sahá fantazie novinářů, a co je skutečnost.


Přečtěte si také