TopStar

11. srpna 2015 14:43

Petr Cífka

Opravdu jsme spolu neměli sex! Tvrdí atraktivní hudební duo Calm Season

O Terezii Kovalové a Adamovi Opičkovi je v poslední době slyšet čím dál častěji. Jejich kapela Calm Season úspěšně vydala už druhou desku.

Terezii vídáme na pódiích s violoncellem a také na titulních stranách nejrůznějších časopisů jako modelku. Adam je často při ní a všem právem vrtá hlavou – opravdu jsou tihle dva jenom kamarádi? My se rozhodli na tuto otázku odpovědět jednou provždy.

Kapela Calm Season je hudební duo a duety jsou především o jiskřivých emocích. Může snad z jakékoli písně čišet láska víc než z duetu zpívaného mužem a ženou? Vždyť společné vystupování Johnnymu Cashovi a June Carterové způsobilo ve vlastních manželstvích takový zmatek, až nakonec skončili spolu.

Dají to dohromady i Adam a Terezie? Na jejich těžko uchopitelné spojení jsme se zeptali přímo jich.

„Hodně lidí, kteří nás neznají, si myslí, že jsme partneři,“ potvrzuje Terezie drby. „Už když jsme začali hrát jako kapela Calm Season, natočili jsme instruktážní video o tom, že jsme spolu neměli sex, protože nás přestalo bavit to všem vysvětlovat. Myslím si, že přátelství muže se ženou může být úplně skvělá věc ve chvíli, kdy odpadá aspekt sexuální přitažlivosti. Lidi hodně často v tomto ohledu někoho soudí ve stylu: ´Vy se objímáte a dáváte si pusu a nejste partneři´? A to mi opravdu vadí. Když se jim to nelíbí, tak ať si toho prostě nevšímají.“

Adam Terezii přizvukuje: „Pamatuju si, že jsme s Terezií měli někde fotku, kde si dáváme pusu na pusu, ale tak jako moc hezky. A na základě toho mi psala kamarádka: ´Tohle kdyby mi udělal ten můj, tak ho zabiju.´ Nic ale není černobílé. Mohou být přátelé, kteří spolu spí, a pak mohou být dva lidé, jejichž vztah se skoro rovná partnerskému, ale nespí spolu.“

O tom, že s kamarádskými vztahy mezi mužem a ženou to není vůbec jednoduché, se Adam nebojí zafilozofovat: „Jako hlavní problém vidím to, že lidé kategorizují vztahy do dvou skupin – přátelství nebo partnerství. A proto podle mě jejich vztahy nefungují, vznikají nebo zanikají dřív, než by měly. V mém vesmíru je vztahů ale miliarda. Na začátku je ´známe se´ a na konci ´milujeme se, umřeli bychom pro sebe´ a mezitím nekonečně mnoho stupňů, které člověk může prožívat specificky v každém vztahu jinak.“

Adam má zkrátka pro Terezii vyhrazenou úplně zvláštní vztahovou kategorii. Věříte jim? Celý rozhovor s Calm Season si můžete přečíst na www.dvojnasobneneodolatelni.cz.

Prostřednictvím projektu Dvojnásobně neodolatelní se duo na webovkách dělí o sílu svého přátelství a společnou lásku k čokoládě.

Projekt Dvojnásobně neodolatelní vznikl na základě symbolického přátelství čokolády Milka a sušenek Chips AHOY! Představuje další slavné dvojice, které vám dokážou, že jako jednotlivci jsou sice úspěšní, ale teprve spolu nepřekonatelní. Stejně jako čokoláda Milka a sušenka Chips AHOY!

Díky facebookové aplikaci si budete moci vyzkoušet, jak si stojí vaše přátelství s nejlepším přítelem. Být neodolatelný je paráda. Ale co teprve dvojnásobně neodolatelný? Navíc můžete vyhrát i půl kila jemné alpské čokolády Milka Chips AHOY! a Milka OREO. Tak do toho!

Sdílejte článek
Štítky přátelství Sex vztah duet pusa Johnny Cash neodolatelný

Přečtěte si také