TopStar

19. března 2014 14:20

Dagmar Dandová

Orlando Bloom, Ashton Kutcher a Ryan Phillippe spali se stejnou holkou. Kdo je ta šťastná?

Celosvětová senzace! Tak to dopadá, když si někdo zapíše do deníčku každého, koho měl v posteli. Seznam pak někdo najde a zveřejní. Nedá se ale říct, že by to Lindsay Lohan způsobovalo nějaké rozpaky. Mezi jejími "nabíječi" se totiž objevují skutečně hvězdná jména.

Kromě Justina Timberlaka, Colina Farrella, Joaquina Phoenixe, Zaca Efrona, Jamesa Franca unikla další jména: filmový Legolas Orlando Bloom, kterému Lohan dokonce láskyplně říkala "Orli", exmanžel Demi Moore Ashton Kutcher nebo ex Reese Whiterspoon Ryan Phillipe.

Orlando Bloom

Divoká herečka měla také žhavou aférku s Beniciem del Toro nebo s exmilencem Paris Hilton, milionářským synkem Stavrosem Niarchosem.

"Lindsay miluje dobře vypadající, slavné a úspěšné muže," řekl zdroj z hereččina okolí.

Ryan Phillipe

Lohanka si dokonce užila i s hercem Jamiem Dornanem, který si zahraje zvrhlého milionáře Christiana Greye v S&M filmu 50 odstínů šedi podle knižního bestselleru E. L. Jamesové. Dornan určitě díky "Lohance" načerpal spoustu inspirací pro tuto roli.

Divíte se, že měla Lindsay v posteli tolik krasavců? My rozhodně ne. Viděli jsme totiž její tanec u tyče a je nám hned jasné, na co slavné umělce balila.

Podívejte se, jak to umí roztočit.

Fotogalerie: Mrkněte, jak laškovala s moderátorem TV show.

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také