TopStar

21. října 2013 16:40

Dagmar Dandová

Ornella je za sexy zrzku a prozradila, co si Kokta myslí o sexu ve třech

Nejslavnější milenka v Čechách Ornella Štiková se už na mateřské zřejmě trochu nudí, a tak experimentuje s barvami na vlasy. Vyzkoušela černou i blond a teď se představila jako sexy zrzka. Jak se vám líbí?

„Udělala jsem to, jak jsem to cítila,“ vyjádřila se o svém novém looku na Facebooku. Ale je možné, že to víc cítil její partner a otec jejího syna Quentina Josef Kokta, protože mu blond Ornella mohla připomínat „tchyni“ Moniku Štikovou, kterou Kokta nesnáší.

„Pepa říká, že zrzka a blondýna je v posteli nejviiiiic,“ napsala dále na sociální síti Ornella.

A my se nedivíme, že má Kokta od jisté doby takovou nechuť k brunetám. Předtím, než poznal Ornellu, byl totiž několik let ženatý s tmavovlasou Gábinou Partyšovou. Odhadujeme, že při pohledu na nádhernou Gábinu, která je totálně v pohodě, ho musí brát vztek.

Ornella zatím dělá, co může, aby svého Pepu udržovala ve střehu. Pořádně se rozjela a jako zrzka se nebojí mluvit otevřeně ani o o sexu. Trojku ale zavrhuje, prý by ji Pepa nechtěl: „Dvě ženský by byly prý moc,“ řekla Štiková za svého partnera.

A pravda je spíš ta, že se Ornella bojí, aby se jim do ložnice nenastěhovala nějaká další zlatokopka.

Štiková je totiž moc ráda, že teď žije s Koktou, protože dům její rodiny je zavalen exekucí. Její matka Monika si s manželem Michalem údajně vzali několik půjček, které nejsou schopni splatit.

Mama Štika dost často komunikovala na Facebooku, ale její profil záhadně zmizel ihned po provalení závratných dluhů. Že by náhoda, nebo Monice konečně došla řeč?

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také