TopStar

22. května 2013 12:30

Dagmar Dandová

Ornella Štiková: Hubne kvůli Pepovi!

Ornella Štiková (20) už zase obráží společenské akce. Na večírek ve stylu 80. let přišla v upnutých šatech a slíbila, že do půl roku bude mít postavu jako dřív. Chce začít pracovat a hlavně se líbit svému Pepovi.

„Něco jsem zhubla, ale pořád to není ono. Chci být ještě štíhlejší, abych se mohla zase věnovat modelingu,“ řekla. Ornella totiž podle svých slov dříve působila v Miláně a předváděla například pro značky Tommy Hilfiger nebo Triumph.

„Minulý měsíc jsem trpěla velkými bolestmi. Měla jsem zánět ledvin, močových cest a navíc ještě žlučníkový záchvat. Už jsem ale úplně v pořádku, takže se můžu vrhnout do hubnutí.“

Ornella Štiková potřebuje mít krásnou postavu nejen kvůli kariéře modelky, ale taky se chce líbit otci svého dítěte, Josefu Koktovi. Když si na Facebooku přečetla, jak se Kateřina Kristelová chlubí tím, že už rok chodí s moderátorem Kazmou, přidala se i se svým komentářem.

Kateřina napsala: „Nikdo to nečekal a nikdo by si na nás nevsadil. Tenhle vztah je zkouškou tolerance, ale je to láska se vším všudy. Má hloubku, kterou nám většina lidí může závidět.“

Ornella k tomu hned poznamenala: „Krásný. My jsme taky taková dvojice. Pro spoustu lidí zvláštní, ale co, je to láska.“

-dad-


Přečtěte si také