TopStar

22. ledna 2014 14:08

Jana Fikotová

Ornella Štiková je o 15 kg lehčí. Prý sex s Pepou…

No ne! Patnáct kilo dole. Ornella Štiková (20), která nahradila po boku podnikatele Josefa Kokty (56) moderátorku Gábinu Partyšovou, se mění před očima.

Štiková jde evidentně do sebe a snaží se po porodu vypadat co nejsvůdněji. Viditelně se jí to daří. Na druhých narozeninách Coco Cafe Baru se totiž poprvé objevila na veřejnosti se zcela novými vlasy, s dokonalým make-upem a hlavně o mnoho kilo lehčí. „Vizážista mi poradil, abych se líčila víc jemně. Navíc jsem si nechala zesvětlit a prodloužit vlasy. Chci vypadat přirozeně a myslím, že se mi to daří,“ pochvalovala si Ornella.

A jak se povedlo Štikové po porodu zhubnout? „Snažím se hodně cvičit a rozhodně je to i díky sexu. S Pepou je to úžasné a nebojíme se oba ničeho. Sama jsem ani nedodržela abstinenční období sexu v šestinedělí. Podle mého názoru je sex nejlepším receptem na hubnutí. Dokázala jsem shodit patnáct kilo,“ potutelně se usmála Štiková.

Party si nenechala ujít řada dalších známých tváří. Dorazila Vlaďka Erbová, Lucie Váchová Křížková, Denisa Domanská s modelkou Andreou Kabickou, Martina Pártlová a nechyběl samozřejmě DJ Uwa.

-juf-


Přečtěte si také