TopStar

18. dubna 2013 18:15

Dagmar Dandová

Ornella Štiková se zamotala do autosedačky!

Mediální hvězdě Ornelle Štikové (20) se splnil sen. Stala se z ní celebrita, kterou vyhledávají různé firmy, aby jim dělala reklamu a promovala jejich výrobky. Tentokrát udělala terno s kosmetickým salonem, který jí nabídl, že jí bude zdarma upravovat účes.

Štiková má jemné vlasy, které potřebují každodenní údržbu a pravidelné zastřihování konečků. Na léto proto zvolila kratší vyfoukaný sestřih, který se snadno upravuje. „Účes se mi moc líbí,“ prohrabovala si vzdušnou hřívu mladá matka, kterou do kadeřnictví přivezl otec jejího dítěte Josef Kokta (55). Ten ale nečekal, že Štiková pozve fotografy nejen do salonu, ale i do auta, v němž na ni čekal s několikatýdenním Quentinem.

„Mě nefoťte!“ rozčiloval se podnikatel a chtěl rychle z parkoviště nákupního domu odjet, ale nastal problém.

Ornella se snažila malého Quentina připoutat do sedačky, ale zamotala se do popruhů a zoufale volala o pomoc. „Jak se to rozmotává? Pomozte mi někdo!“ otáčela se na všechny strany v krátkých šortkách.

Štiková vypadá po porodu lépe než kdy předtím a na nohou nemá jedinou stopu po celulitidě. S novým účesem je to opravdu kočka, takže se nedivíme, že si jí teď Kokta hlídá.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také