TopStar

20. srpna 2018 08:00

Otevřená zpověď v Česku: Slavný boxer Mike Tyson promluví o drogách i smůle v lásce

Legenda boxu Mike Tyson (52) zavítá už 1. listopadu do pražského SaSaZu a nebude to jen tak! Se svou talk show totiž objíždí celý svět a mluví o svých neřestech, pádech i vzestupech a pikantních detailech ze soukromého života. No, můžeme se těšit, co na sebe sportovec práskne tentokrát.

Mike Tyson vyrůstal v Brooklynu po boku matky, která byla alkoholička. Dobrý příklad tedy v nikom neměl, šikanovali ho za obezitu, a i to byl jeden z důvodů, proč chodil za školu, kradl, pil... Ve svých 13 letech měl za sebou 38 zatčení a právě v té době si začal všímat, že rvačky a knockoutování soupeřů ho naplňují. Ve svých 20 letech se stal šampionem těžké váhy a jedním z nejděsivějších rohovníků historie.

Bylo pro něj ovšem extrémně náročné vypouštět agresi jen v mezích ringu. A vlastně ani tam se neuměl ovládat. Jednomu soupeři dokonce ukousnul ucho! V životě to nebylo o nic lepší. Drogy, prostitutky a tvrdý alkohol byly na denním pořádku. Kvůli znásilnění herečky Desiree Washington dokonce strávil tři roky za mřížemi. Dnes je prý úplně jiný člověk a právě to se snaží dokázat i díky svému celosvětovému turné. Show v Praze bude ale pořádně drahá, akce bude jen pro 900 lidí a vstupenky budou stát od 1990 do 9990 korun.

O setkání a celkové organizaci akce promluvil Petr Větrovský, generální ředitel klubu 1. FK Příbram. ‚‚Vstupenky od 4990 Kč mají v ceně krátké setkání s Mikem Tysonem a památeční fotografii i v tištěné i elektronické podobě. Sám jsem se turné Mika Tysona účastnil, a to ve Vídni a v Drážďanech. Bylo to skvělé a jsem rád, že to mohou zažít i Češi.‘‘

Sdílejte článek
Štítky boxer Mike Tyson SaSaZu talk show

Přečtěte si také