TopStar

23. června 2013 10:40

Blanka Konrádová

Ozzy pod dohledem: Manželka ho nechává sledovat

Britský zpěvák Ozzy Osbourne a jeho žena Sharon jsou opět spolu. Zpěvák manželku přesvědčil, že už nepije a nebere drogy, Sharon ho ale pro jistotu nechává kontrolovat od specialistů.

Kombinace prášků a alkoholu byla důvodem, proč Sharon Ozzyho vyhodila z jejich společného domu v Beverly Hills. Osborne pak žil sám několik měsíců v pronajatém domě v Los Angeles. Čtyřiašedesátiletý muzikant po rozchodu začal sekat dobrotu a v polovině února už 44 dní abstinoval.

Sharon ale začala roztávat až koncem května. Tehdy šla poprvé se svým manželem na oběd. Společně se pak zúčastnili udílení televizních cen Daytime Emmy. Bylo vidět, že je v jejich vztahu všechno na dobré cestě. V současné době už Ozzy bydlí zase doma.

Nebylo to zdaleka poprvé, kdy mezi nimi došlo k roztržce. Ozzy byl kdysi svými drogovými a alkoholovými excesy proslulý. Řadu let ale sekal dobrotu.

„Často jsem bral drogy a hodně pil. Bylo to hodně temné období. Choval jsem se hrozně k lidem, které mám nejraději, hlavně ke své rodině. Chci se jim moc omluvit,“ napsal po návratu k Sharon a dětem na svůj profil na sociální síti.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také