TopStar

10. února 2018 23:24

Pamatujete si Denisu Jurtin? Tato kráska a bývalá finalistka Miss ČR je v sedmém měsíci.

Kráska Denisa Jurtin, za svobodna Přibylová, je v sedmém měsíci! Se svým mužem Jiřím Jurtinem čekají prvního potomka, ke všemu vytouženého chlapečka. Na svém Instagramu se kráska pochlubila kulatým bříškem. A jak jí to sluší!

Spoluzakladatelka nadace Nejen srdcem se na svém instagramovém profilu pochlubila kulatým bříškem. Modelka je v sedmém měsíci a podle všeho i v sedmém nebi. Jen několik měsíců po svatbě zveřejnila novinu, že čeká se svým mužem, producentem muzikálu Mamma Mia chlapečka.

‚‚Upřímně nejsem jedna z těch, které je dobře. Od začátku mám velké nevolnosti, myslela jsem, že přejdou po prvním trimestru, ale bohužel stále mě bolí žaludek a začala mě pálit i žáha, do toho jsem strašně unavená a otékám,“ nechala se slyšet kráska.

‚‚Nemám skoro nic, jen několik oblečků. Brzy se ale s manželem chystáme na nákupy. Zatím jenom zkoumám, co by se mi líbilo a hodilo,“ přiznává modelka, co se zatím na narození hocha nepřipravila. Nezapomíná však na své aktivity a o pejsky v útulcích se řádně stará a navštěvuje je.

Sdílejte článek

Přečtěte si také