TopStar

22. června 2018 22:50

Pamatujete si Martinu Gavriely? Bývalá moderátorka TopStaru je těhotná

Exmoderátorka Martina Gavriely (39) všechny pořádně překvapila! Ukázalo se, že někdejší Playmate je těhotná. A aby toho nebylo málo, je už v sedmém měsíci. Děťátko čeká s hudebníkem Marcusem Tranem, který kdysi randil i se zpěvačkou Ewou Farnou.

‚‚Miminko jsme si s Marcusem hodně přáli a pracovali na něm, takže se rozhodně nejedná o nehodu,‘‘ okomentovala svůj současný stav bývalá moderátorka TopStaru a VIP zpráv. S přítelem Marcusem Tranem žije Martina už 8 let a děťátko tak rozhodně bylo na pořadu dne. ‚‚Zatím jsem přibrala deset kilo,‘‘ dodala s úsměvem.

Co se týče pohlaví dítěte, to si Martina prozatím nechává pro sebe. ‚‚Zatím netušíme, co se nám narodí, ale hlavně ať je to zdravé.‘‘ Nejde ale o první těhotenství Gavriely. Ta je již maminkou dvou dospívajících dítek - dcery Jessiky (17) a syna Antonia (13). Pro Marcuse to však bude dítě první, a tak se budoucí tatínek nemůže své nové role dočkat.

‚‚Asi se budu opakovat, ale přáli bychom si větší rodinu. Snažíme se o ni a jediné, co mi chybí ke štěstí, je to dítě,‘‘ nechala se bývalá Playmate dříve slyšet. Termín porodu si ale Martina nechává zatím pro sebe, jedno je ale jisté - děťátko na sebe nenechá dlouho čekat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také