TopStar

24. ledna 2019 09:00

Markéta Škorňová

Pamatujete si na krásnou princeznu Zubejdu? Barbora Seidlová je nádherná i před čtyřicítkou!

Její úsměv zahřeje na duši snad každého. Princezna Zubejda už sice dávno nelaškuje s Lotrandem, ale z její krásy se ani po více než dvaceti letech nic neztratilo. A co je u ní nového?

Mohlo by se zdát, že se po herečce Barboře Seidlové (37) slehla zem, ale opak je pravdou. I když ji nevídáme na televizních obrazovkách, divadelní prkna jsou jí plná. Právě na nich se realizuje se svými kolegyněmi a kamarádkami, se kterými i spoluzakládala autorské divadlo MALÉhRY.

Právě členky souboru MALÉhRY se po dlouhé době ukázaly na veřejnosti při příležitosti křtu knihy pohádek „Pohádky a MALÉhRY“. Kmotrem této kouzelné knížky pro děti byl herec Petr Nárožný, na kterého pěla Barbora jen samou chválu. „Chtěli byste v osmdesáti letech vypadat takhle? A nejen vypadat, ale být moudří a plní energie? Nabízí se ten nejlepší recept: milovat svoji práci a milovat život,“ složila poklonu panu Nárožnému herečka na svém Instagramu.

Ale jak se tak na Báru díváme, tak ona bude tentýž případ, jako populární herec - stále usměvavá a plná energie až do zralého věku!

Sdílejte článek

Přečtěte si také