TopStar

24. února 2018 09:20

Pamela Anderson se nechala nafotit v krajně zvláštní kampani

Někdejší sexbomba Pamela Anderson (50) se nechala nafotit pro novou reklamní kampaň jarní kolekce značky pro mladé GCDS. A už během pár hodin se nestydatá plavčice zúčastní večírku tohoto módního domu v Milánu v rámci Týdnu módy. Právě na této přehlídce předvede Pamela nové fotky i film, jehož součástí se stala také. Jak se vám líbí?

Autorkou fotek a videa, ke kterým došlo na poušti nedaleko Los Angeles, se stala britská fotografka Nadia Lee Cohen. Na snímcích je sexuální bohyně jako symbol krásy a dokonalosti mezi krajně zvláštními lidmi s vybíleným obočím, dlouhými nehty a vyholenými vlasy. ‚‚Chtěli jsme ukázat neuvěřitelný pocit svobody a to, co nemá být zákaz pro sebevyjádření,“ řekla umělkyně o atypickém focení.

Podle filmového scénáře, kde si Pamela zahrála také, její hrdinka zemře. Kreativní ředitel módní značky Gluliano Calza objasnil, co bylo hlavní myšlenkou celého snímku. ‚‚Chtěli jsme ukázat, že násilí by mělo zůstat jen na obrazovce. Našim hlavním cílem je zbavit se od strachu a ukázat, že každý z nás je unikátní a krásný po svém,“ zveřejnil pro tisk.

Připomeňme si, že Pamela prožívá spokojený již roční vztah s francouzským fotbalistou Adilem Ramim. Poprvé byla dvojice spatřena v Nice loni v létě. Pamela a Adil večeřeli společně se svými přáteli v jedné z místních restaurací. Hvězdy se snažily před ostatními své city skrýt, ale už tehdy tvrdila média, že se jedná o nerozlučnou dvojku. Přitom to není tak dávno, co Anderson navštěvovala mluvčího Juliana Assangeho a tvrdila, že mezi nimi je vše vážné.

Sdílejte článek
Štítky Pamela Anderson

Přečtěte si také