TopStar

27. ledna 2018 08:10

Pamela Anderson se stěhuje k o 20 let mladšímu zajíčkovi

O románku Pamely Anderson (50) a francouzského fotbalisty marockého původu, obránce Adila Ramiho (32) se začalo mluvit už v červnu loňského roku. Nikdo nevěřil v dlouhou dobu trvání této lásky. Dnes je tomu ale jinak, nevěřící Tomášové už nejsou tak skeptičtí. Vždyť Pamela se k Adilovi již stěhuje!

Ačkoli jsou spolu oba zamilovaní už téměř půl roku, do současnosti žili každý odděleně. Obránce Francouzské fotbalové reprezentace přebýval v Marseille, zatímco jeho milá v Los Angeles. Nyní se ale situace změnila a padesátiletá sexbomba se k fotbalistovi přestěhovala a nechala slunečné velkoměsto za zády.

Říká se, že do Evropy si Pamela sbalila jen některé osobní věci a zlatého retrívra, kterému přezdívá Zuzu. Tak začala na stará kolena Anderson nová kapitola jejího života. Hereččini plnoletí synové - 20letý Dylan a o rok starší Brandon zůstali v USA, za maminkou budou ale často jezdit do Francie. Zdá se, že kluci proti stěhování matky nebyli proti, však se znají s Adilem už od začátku jeho vztahu s Pamelou a zcela její volbu podporují.

Blízký Pamelin přítel zveřejnil, že herečce se ve Francii líbí a na Ameriku už nechce herečka ani pomyslet.

A jak je to s věkovým rozdílem dvou protagonistů? Fotbalistu rozdíl 18 let rozhodně netrápí a Pamelu jakbysmet. ‚‚Adil tvrdí, že Pamela je nadpozemská. Má na mysli, že nemá věkovou hranici a stále se snaží zachránit svět. Věk pro ně rozhodně není potíž,“ nechal se slyšet blízký známý obou zamilovaných.

Připomeňme si, že poprvé byla dvojice spatřena v Nice loni v létě. Pamela a Adil večeřeli společně se svými přáteli v jedné z místních restaurací. Hvězdy se snažily před ostatními své city skrýt, ale už tehdy tvrdila média, že se jedná o nerozlučnou dvojku. Přitom to není tak dávno, co Anderson navštěvovala mluvčího Juliana Assangeho a tvrdila, že mezi nimi je vše vážné.

Sdílejte článek
Štítky Francie Los Angeles stěhování Julian Assange Pamela Anderson věkový rozdíl láska

Přečtěte si také