TopStar

16. června 2018 15:57

Ilona Blašková

Panečku, to jsou kamarádky! Vévodkyně Meghan si užívá náklonnost fosforově zářící královny. Dostala od ní luxusní dárek a vyrazily společně na výlet!

Jen pouhý měsíc od královské svatby vyrazila vévodkyně Meghan s jejím Veličenstvem královnou Alžbětou II. na první společný výlet. Podle fotografií je patrné, že dámy se dobře bavily. Podívejte se!

Ku příležitosti Meghanina proškolení v královských povinnostech nasedly na královský vlak do Cheshiru. Královna totiž poslední dobou preferuje jízdu vlakem. A pro představu, roční provoz takového vlaku stojí kolem 1,5 milionu liber. Využívá ho jen královna, princ Philip, princ Charles a vévodkyně z Cornwallu. Jejich program zahrnoval odhalení desky, která oficiálně otevírá most Mersey Gateway Bridge. Navštívily také knihovnu Storyhouse, kino, divadlo a setkaly se se syrskou skupinou, která jim předvedla tradiční řemesla.

Vévodkyně ze Sussexu oblékla decentní krémové šaty od značky Givenchy. Královna se odvázala více. Jak je poslední dobou v její oblibě, oblékla výrazný kostýmek. Tentokrát v zářivé fosforové barvě od Stewarta Parvina. Poslední dobou se hodně spekulovalo, že když se královna tolik nesměje, je to proto, že není z Meghan moc nadšená. Ale jak se zdá, opak je pravdou. Společné chvíle je sblížily natolik, že vypadaly jako dlouholeté kamarádky.

Ba co víc! Náušnice, které doplňovaly Meghanin decentní outfit, nejsou žádné obyčejné cetky. Jde o luxusní perlové náušnice s diamantem, které dostala od samotné „kamarádky“ královny. Vypadají jako zmenšená verze těch, které sama královna Alžběta II. nosí. No, komu by takový dar nevykouzlil úsměv na rtech, že?

Sdílejte článek

Přečtěte si také