TopStar

30. srpna 2018 10:00

Pánové, blonďatá Anna Slováčková už není k mání!

Dcera hvězd českého showbyznysu Anička Slováčková (23) štěstí v lásce zatím moc neměla. Teď si ale našla nový objev, o kterém prozatím veřejně mluvit neplánuje. Kdo by tedy mohl být tím, kdo si srdce křehké blondýnky vybojoval?

Dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka se na konci loňského roku přiznala, že jejímu vztahu s atraktivním pizzařem Filipem je konec. Teď se ale ukázalo, že má objev nový. A popravdě řečeno, už ani není tak nový. ‚‚Ano, je to tak, ale nechci to víc řešit, protože kdykoli jsem promluvila o svých vztazích do médií, tak to skoro hned zkrachovalo. Proto se to snažím neříkat. Je to ještě v začátcích, bůhví, jak to bude za měsíc,‘‘ okomentovala svůj vztah pro portál Super nadšená Anička. S novým partnerem je ale muzikálová hvězda už půl roku. Tvrdí však, že veřejně se dvojice představí až po roce a více.

Herecké kolegy Anička jako partnery do života nechce. Můžeme tedy předpokládat, že o herce ani osobu ze showbyznysu rozhodně nepůjde. Doma chce mít blondýnka zkrátka pohodu a klid od všeho pracovního dění. Snaží se být vzornou partnerkou, a tak se stará o chod domácnosti a svému milému i vaří. V budoucnu by si dokonce prý ráda otevřela hospodu nebo nějakou tu kavárničku.

Seznamování partnera s rodiči prozatím neplánuje. Ačkoli jsou Aniččini partneři většinou podobní jejímu tatínkovi a jistě by si rozuměli, na takové formality je prý ještě času dost.

Anna Julie Slováčková pochází z kompletně umělecké rodiny. Její matkou je česká herečka a královna dětských srdcí Dagmar Patrasová. Otec je český saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou. Její dědeček Karel Patras byl uznávaným profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru, kde se s Anniným dědečkem seznámila. Okolo rodičů Slováčkové se teď média točí o sto šest, Anna se ale snaží celé kauze vyhýbat.

I když hraje Slováčková především v muzikálech, střihla si i roli v seriálu televize Prima Ohnivý kuře. Tam představila roli zhýralé zbohatlice Terezy, která si začala s Davidem Gránským. A právě David Gránský je Aniččiným skvělým kamarádem. Nějakou dobu se dokonce spekulovalo, zda to spolu dvojice netáhne, ale Anička velmi brzy objasnila, že si zkrátka sedli jako lidé a navzájem si velmi pomáhají. Navíc, David se už brzy bude ženit se svou milou Nikolou. Po jejím boku je herec už devět let. Doufejme tedy, že i Aniččin nový vztah vydrží takhle dlouho.


Přečtěte si také