TopStar

9. září 2013 15:20

Dagmar Dandová

Pánové dýchejte! Tahle legendární kráska je v Praze. Kde ji potkáte?

Španělská topmodelka Eugenia Silva (37) přijela na Prague Fashion Weekend a stala se nejzářivější hvězdou pražského týdne módy. Večer tuto událost zahájí v rezidenci primátora.

Kráska dorazila do české metropole se svou maminkou a manažerkou a zdrží se tu do středy.

"Právě jsem v jednom z mých nejoblíbenějších měst," napsala na svůj Facebook a ke statusu si dala fotografii Staroměstského náměstí. „Moc se těším, až si Prahu pořádně projdu,“ řekla topmodelka, která v hlavním městě už kdysi točila reklamu.

Eugenia Silva se narodila do rodiny právníků a také získala diplom v tomto oboru na univerzitě v Madridu. Její kariéra modelky začala už v roce 1992, kdy ve svých šestnácti letech zvítězila v modelingové soutěži Elite Model Look (dříve se jmenovala Elite Look of the Year).

Zlom nastal v New Yorku, kde se stala tváří módního domu Oscar de la Renta. Pak se začala objevovat na obálkách všech známých módních časopisů a fotila s legendárními fotografy Mariem Testinem, Brucem Weberem nebo s Gillesem Bensimonem. Spolupracovala také s návrháři, jako je Armani, Prada, Versace, Galliano, Dior, Jean-Paul Gaultier, Elie Saab, Carolina Herrera nebo Dolce & Gabbana.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také