TopStar

20. června 2018 11:55

Pánové, Monika Bagárová je opět sama!

Rok a půl není úplně krátká doba. A právě takhle dlouho vydržel vztah krásce Monice Bagárové (23) se slovenským hudebníkem Dávidem Hodkem. Teď už je tmavovláska opět single a zdá se, že s celou situací vyrovnaná. Přece jen, dvojice se rozešla už celkem dávno, informaci veřejně ovšem poskytla až nyní.

‚‚Potvrzuji rozchod,‘‘ svěřila se jedna z nejkrásnějších zpěvaček československé scény. ‚‚Nebudu říkat nic konkrétního, ani nic do hloubky soukromého. Rozešli jsme se jako dva dospělí lidé. Prostě jsme si přestali rozumět,‘‘ dodala pro média majitelka pořádně sexy postavičky, která je teď opět k mání.

Že by se ale zpěvačka hrnula do nějakého nového vztahu se říci nedá. ‚‚Já si myslím, že momentálně mám před sebou tolik pracovních věcí, že si chci nechat čistou hlavu a chci být sama.‘‘ A zdá se to být rozumné, Monika bude během následujících měsíců vydávat nové skladby a čeká ji i spolupráce s rapperem Egem. Rozchod se ale snaží zvládat aktivně: ‚‚Chodím pravidelně cvičit a soustředím se na svou hudbu. Píšu songy, jsem zavřená ve studiu, chci se do toho naplno položit.‘‘ Monika je úspěšná, mladá a krásná, tudíž lepší zítřky na sebe nenechají dlouho čekat.

Připomeňme si, že Monika je díky svému vzhledu často přirovnávaná k Angelině Jolie. Tmavá a hustá hříva, hluboké čokoládové oči, drobná postava a rysy porcelánové panenky. A právě proto se jí dostává nespočet reklamních nabídek a modelingových příležitostí, které kráska rozhodně neodmítá. Z těch posledních lze zmínit kampaň pro kosmetickou značku Maybelline.

Sdílejte článek

Přečtěte si také