TopStar

20. dubna 2018 20:17

Ilona Blašková

Pánové, tahle zrzka je k mání! Mladší sestra Ani Geislerové Ester se rozešla s bývalým zetěm Jany Šulcové!

Herečka a blogerka Ester Geislerová (34) je už nějakou dobu sama. Po třech letech se rozešla s manažerem a ředitelem reklamní agentury Petrem Václavkem.

Trávili spolu každičkou volnou chvilku po celé tři roky. Vodili se za ručičku do společnosti a jezdili společně i s Esterčinými sestrami na výlety. Jejich velké lásce je však konec. Ester Geislerová je sama a nesmutní! „Nemám partnera. Už nějaký čas si užívám svobody a je mi krásně,“ řekla Ester deníku Blesk. S hereckou kolegyní Petrou Nesvačilovou trávili Silvestra už jako “single ladies“.

Petr Václavek má z manželství s dcerou Jany Šulcové Terezou tři děti. Ester byla provdaná za filmového architekta Jana Kadlece. S ním má dvanáctiletá dvojčata Miu Rosu a Jana Etiena. Společného potomka ale Ester s Petrem nemají. Pořídili si jen voříška, kterému dali jméno Liška. Podle sociálních sítí si ho mezi sebou půjčují.

A právě v době kdy to mezi ní a Petrem začalo asi skřípat, vznikl projekt s názvem Manifesto. Což je autorská kolekce triček Ester Geislerové a návrhářky Josefíny Bakošové. Celá kolekce je založená na notoricky známých vztahových a zejména rozchodových větách. Jedná se o terapii sdílením. Tato aktivita mohla pomoci Ester překlenout její rozchodové období.

Atraktivní zrzka ale určitě dlouho sama nebude. Díky cvičení pilates zhubla 11 kilo a vypadá naprosto skvěle!

Sdílejte článek

Přečtěte si také