TopStar

8. července 2015 13:20

Lucie Průchová

PAPARAZZI VIDEO: Ariana Grande olizuje koblihy i svého tanečníka!

Zpěvačka byla přistižena! Nejenže se cpe koblihami, což je při její postavičce dost zarážející, ale praskla na ni další novinka – randí s doprovodným tanečníkem.

Na videu je totiž zachycena, jak se s dotyčným líbá. Oním šťastlivcem je Ricky Alvarez, který nevěděl, jestli má olizovat koblihy nebo krásnou Arianu. Také bychom váhali, jaké sladkosti dát přednost.

Zpěvačka kobližky olizovala přímo na tácu, kde byly vystaveny a připraveny k prodeji, což není zrovna moc vtipné, že?! Možná by se našel nějaký fanoušek, kterému by se to líbilo. Zbaštit koblihu, co svým jazýčkem olizovala žena jeho snů, případně si ji vystavit doma a ukájet se myšlenkou, že Arianin jazýček olizoval tuto sladkost.

Není divu, že majitelé obchodu, kde se zpěvačka s přáteli rozhodla nakupovat (Wolfee Donuts v Lake Elsinore v Kalifornii) nebyli rádi, že ochutnávají jídlo, které oni plánovali prodat jiným lidem.

Vypadá to, že ve skutečnosti však žádnou koblihu nekoupili, ale snad alespoň zaplatili ty, ze kterých si slízali sladkou polevu.

Každopádně ale musíme říct, že tanečník Alvarez je roztomilý, koblihy jsou sladké a chutné a kombinace obého by mohla udělat zpěvačku alespoň na chvíli šťastnou.

Podívejte se na video níže:

Další články o této roztomilé a nadané zpěvačce:


Přečtěte si také