TopStar

2. února 2018 08:00

Paris Hilton se kvůli reklamní kampani převtělila do Kim Kardashian

Nikdo to nečekal, ale k nové módní kolekci Kanyeho Westa se náhle přidala i Paris Hilton. A navíc v neobvyklé podobě. Světová blondýnka se rozhodla zahrát si na Westovu ženu Kim Kardashian a jakoby jí z oka vypadla! Je ale pravda, že Paris je příliš útlá a křivkám slavné Kardashianky se přiblížit nemůže.

Fotky byly vytvořeny na základě nové kampaně a nejprve se objevily na instagramovém profilu Kardashian, až později i na Instagramu Hilton. ‚‚Byla to legrace v roli klona Kim,“ napsala hvězda ke svému příspěvku.

Mnozí fanoušci byli z této spolupráce překvapeni, vždyť Paris a Kim za sebou mají ostrou a dlouholetou minulost. Kdysi byla právě Paris světovou hvězdou a Kim pouze její asistentkou. I když se Hilton tvářila, že je Kim její přítelkyně, jedna z rodiny Kardashian musela vybírat Paris šaty na večírky a objednávat jí návštěvy kosmetických salónů.

Není tedy divu, že jak jen Kimina sláva vzrostla, dívky přestaly být v kontaktu. Dokonce se skrz média začaly urážet. V loňském roce jejich válka ale skončila a celá rodina Hiltonových byla pozvána na tradiční vánoční večírek Kris Jenner. A vztah obou dívek se začal pomalu zlepšovat. Navíc, ani jedna si nemá co závidět. Kim Kardashian je šťastná maminka a Hilton se chystá k dlouhoočekávané svatbě.

Připomeňme, že Paris Hilton se bude už brzy vdávat. Se svým nastávajícím Chrisem Zylkou tvoří pár již 2 roky, i když se seznámili před neuvěřitelnými 8 lety. Dvojice byla dlouhá léta přáteli. Vztah obou hvězd začal velmi prudce a za své city se oba rozhodně nestyděli. Třeba v létě si Zylka nechal vytetovat jméno své vyvolené. Známí páru tvrdili, že pro tentokrát Paris k oltáři určitě půjde. A asi tomu tak i bude!


Přečtěte si také