TopStar

3. ledna 2018 08:01

Paris Hilton ukázala prsten! Do roka a do dne se bude vdávat!

A je to tu! Paris Hilton se bude vdávat! Žádost o ruku od jejího dvaatřicetiletého přítele, herce a modela Chrise Zylky, přišla před pár hodinami při jejich společném výletu v lyžařském resortu v Aspenu. Radostnými emocemi se lvice salónů pochlubila na svých sociálních sítích.

‚‚Řekla jsem ano! Jsem tak šťastná a vzrušená, že jsem zasnoubena s láskou svého života. Se svým nejlepším přítelem a spřízněnou duší. Ideální osobou pro mě ve všech smyslech toho slova. Osobou neuvěřitelně věrnou, zodpovědnou, milující a hodnou. Jsem nejšťastnější na světě! Ty jsi můj sen, který se stal realitou! Děkuji, že jsi mi ukázal, že pohádky existují,“ napsala Paris na svém Instagramu.

Zda herečka čekala, že právě na tomto společném výletu před ní její vyvolený poklekne na jedno koleno a pronese tu dlouhoočekávanou otázku, to nikdo neví. Chvíle byla ale precizně připravena a natočena. Hilton zveřejnila fotku, kde jsou nejen zaznamenány polibky dvojice, ale i prsten obrovského rozměru. Novinářům už Hilton řekla, že prsten je úchvatný a neuvěřitelně se blyští. Zda má Paris větší radost z prstenu nebo ze samotného zasnoubení, to taky nepoznáme, ale z videa lze soudit, že multitalentovaná milionářka se bude vdávat za svůj prsten. No, posuďte sami.

Připomeňme, že dvojice tvoří pár již 2 roky, i když se seznámili před neuvěřitelnými 8 lety. Dvojice byla dlouhá léta přáteli. Vztah obou hvězd začal velmi prudce a za své city se oba rozhodně nestyděli. Třeba v létě si Zylka nechal vytetovat jméno své vyvolené. Známí páru tvrdili, že pro tentokrát Paris k oltáři určitě půjde. A asi tomu tak i bude!

Sdílejte článek

Přečtěte si také