TopStar

31. července 2013 06:30

Dagmar Dandová

Pártlová asi zešílela. Dává si kabelku na hlavu

Zpěvačka Martina Pártlová (34) chodila na večírku k otevření pražského baru Crystal se skutečně originálním doplňkem. Místo kabelky si pověsila na ruku helmu na motorku a všem tvrdila, že je to nový trend.

Pártlová je velká motorkářka. Je nám ale divná její odpověď na otázku, jakou značku má její stroj: „Řídím už pět let, ale tohle pořád nevím. Jsem ale rozhodně dobrý řidič. Jen jsem jednou v Budějovicích zapomněla zmáčknout brzdu a místo toho přidala plyn. Takže jsem to napálila rovnou do svodidel. Naštěstí jsem živá a zdravá,“ přiznala se Pártlová v novém sexy účesu.

Patnáct let měla dlouhé blond vlasy, ale před létem se rozhodla zkrátit délku na mikádo a od té doby neustále zkracuje. Obáváme se, že za chvilku bude plešatá.

„Krátký účes mi naprosto vyhovuje, protože je to hrozně pohodlné při sportu. A já jsem skoro pořád v pohybu. Právě jsem se vrátila z koupaliště Lhota, kde jsme měli celý den turnaj v plážovém volejbale. Je skvělé, že se u toho vždy perfektně opálím. Ani nemusím jezdit k moři a mám super barvu,“ řekla nám zpěvačka.

-dad-


Přečtěte si také