TopStar

29. dubna 2013 16:20

Dagmar Dandová

Patrasové zázračná dieta: 12 kg dole!

Herečka Dagmar Patrasová (56) zhubla 12 kilo a vypadá úžasně. Jak je tedy možné, že ji podvádí manžel se sekretářkou? Naštěstí jenom ve filmu. Hvězda seriálu Arabela hraje jednu z hlavních rolí v připravovaném snímku Jedlíci.

„Mám kladný vztah k jídlu a můžu říct, že jsem gurmán. Divila bych se, kdybych nebyla, když mám po boku 33 let Felixe. To, že láska prochází žaludkem, je naprosto nezanedbatelný moment v každém vztahu, ale je to i o něčem jiném. My se máme pořád hrozně rádi, nemáme žádné velké problémy, abychom se kvůli tomu rozváděli nebo se nějak zlobili. Jsme prostě už víc než čtvrt století v pohodě,“ řekla Patrasová, která připravuje pro manžela velkolepou oslavu narozenin.

Chystám Felixovi sedmdesátiny tak trochu ilegálně, protože ho chci pořádně překvapit. Oficiální část se bude konat 22. května v Lucerně, kde se sejdou gratulanti a jeho kolegové. Bude to veliký koncert na jeho počest, kam budou moc přijít i diváci. A pak mě čekají přípravy nového muzikálu Sněhová královna v divadle Hybernia,“ uvedla herečka, která musí neustále zodpovídat dotazy, jak je možné, že tolik zhubla. Naštěstí ji vyprávění o dietách ještě neomrzelo.

„Pod lékařským dohledem jsem kvůli Jedlíkům musela přibrat a pak zhubnout. Doktorka mi doporučila takzvanou ketonovou dietu založenou na bílkovinách a díky tomu mi každý říká, že hubnu před očima. Akorát jsem ve fázi, kdy se nesmí nic sladkého, ani mrkev,“ povzdychla si známá herečka a klobás a chlebíčků na rautu se ani nedotkla.

-dad-


Přečtěte si také