TopStar

11. září 2018 13:00

Patrik Hezucký plánuje svatbu! Koho si vezme?

Slavný moderátor a kolega Leoše Mareše se bude ženit! Patrik Hezucký (48) požádal o ruku svou přítelkyni Nikolu Pastirčákovou a vypadá to na pořádnou veselku. A co by to bylo za událost, kdyby se moderátor nepochlubil na svých sociálních sítích.

Známý moderátor, který je pravou rukou Leoše Mareše se bude ženit! O ruku požádal svou dlouholetou přítelkyni Nikolu Pastirčákovou. Krásná blondýnka nemohla jinak než odvětit ano a nadšený Hezucký se tak okamžitě pochlubil fotografií prstýnku na svém Instagramu. Předtím ještě přidal snímek, na kterém je jeho milá s ohromným pugétem a oslavuje jejich sedmé výročí. Večer ale přišlo to skutečné překvapení a Patrik zkrátka věděl, jak svou lásku parádně ohromit.

A i Nikola se pochlubila na svém Instagramu životní novinkou. ‚‚Vešel jsi do mého života, jako bys tam žil vždycky, jako by mé srdce bylo domovem stvořeným jen pro tebe,‘‘ připsala ke své fotografii. I když moderátor nebyl příliš sdílný a svůj nový stav zasnoubeného komentovat nechtěl, jedno je jisté. Svatba je alespoň podle jeho hashtagů plánována do roka a do dne. ‚‚Nemyslím, že je třeba se nějak vyjadřovat k mému soukromí, od toho je to přeci soukromí.‘‘

Sám Patrik tvrdí, že zabil dvě mouchy jednou ranou. Mohl učinit odvážný krok a zároveň to pojal jako dar k jejich sedmému výročí. Tak tohle zkrátka skutečně vychytal.

Oblíbený rozhlasový moderátor má za sebou ale dost náročné dětství. Dodnes nezná své kořeny a vlastně ani není známo, zda na ně někdy přijde. Patrik se narodil se svobodné matce, která se ve svých dvaceti rozhodla odjet do Francie. Odvážný krok, říkáte si? Skutečně. Odjela za svou sestrou, která tam pracovala na českém velvyslanectví. A právě ta dopomohla mladší sestře zajistit studium na lyceu. Bohužel nikdo nečekal, že Patrikova matka otěhotní. Milostný románek ovlivnil nejen budoucí matku, ale i její starší sestru. Obě se musely vrátit zpět do tehdejšího Československa, konkrétněji do Prahy. A právě tam se narodil Patrik, o kterého se starala maminka a zároveň i teta, která s nimi žila ve společné domácnosti. Když matka založila novou rodinu a narodila se Patrikova sestra, teta se rozhodla, že bude svého oblíbence Patrika vychovávat sama.

Patrik tvrdí, že se o svého otce začal zajímat až v šestnácti letech. V rodném listě sice jeho jméno má, ale kromě toho, že byl učitelem na lyceu a zemřel před jeho narozením, o něm nic neví. Zároveň přiznává, že i když ho dříve identita vůbec nezajímala, dnes by se rád dověděl, kam vlastně tedy patří.

Sdílejte článek

Přečtěte si také