TopStar

4. prosince 2013 09:50

Paul Walker: Letité tajemství zásnubního prstenu odhaleno

Až po smrti herce Paula Walkera (40), který se zabil o víkendu při autonehodě, vyplouvají na povrch detaily z jeho života. S jedním přišla prodavačka z klenotnictví v Bailey Banks Irene King. Prozradila tajemství zásnubního prstenu za 300 tisíc korun.

Irene King, asistentka prodeje vyhlášeného klenotnictví Bailey Banks and Biddle Jewelers v Santa Barbaře se rozhodla, že se se světem podělí o její vzpomínky na Paula Walkera.

Před pár lety totiž vstoupil Walker do klenotnictví, aby koupil své přítelkyni dárek k výročí seznámení. Při výběru šperku herec zaslechl vojáka, který se právě vrátil z mise z Iráku, jak mluví o zásnubách. Své nastávající ženě chtěl koupit prsten, který si sice vybrala, ale jelikož si šperk nemohl sám dovolit, hledal voják levnější alternativu.

"Slečně se prstýnek moc líbil, ale voják smutně zareagoval slovy, že si ho bohužel nemůže dovolit a musí najít jiný," vzpomíná Irene. "Bylo vidět, jak velmi ho to mrzí."

Paul Walker tuto konverzaci zpovzdálí zaslechl a následně stranou řekl manažerovi, aby připsal částku za drahý klenot na jeho účet. Zároveň zdůraznil, aby toto gesto zůstalo v anonymitě.

Pár se nikdy nedozvěděl, kdo jim zakoupil prsten v hodnotě 300 000 Kč. Ale krátce po smrti tohoto herce se vedení rozhodlo, že světu sdělí, jaký byl Paul Walker nejen vynikající herec, ale především člověk.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také