TopStar

15. srpna 2014 16:40

Lenka Zajícová

Pavel Soukup ukázal 30 cm dlouhou jizvu, která se ještě nestihla zahojit. Proč upadal do bezvědomí a kdo mu zachránil život

Už tady vůbec nemusel být. Herec Pavel Soukup, známý ze seriálu Cesty domů II. ukázal, jak dopadlo jeho břicho poté, co mu nečekaně praskl žaludeční vřed. Na premiéře filmu Postradatelní vykasal tričko.

Pavel Soukup (65), herec a dabér Arnolda Schwarzeneggera před dvěma měsíci zkolaboval na chatě. Stačilo málo a herec už nebyl mezi živými. Co se mu stalo?

Herece našla jeho manželka v křečích poté, co ho trápily bolesti žaludku. Herec odjel na víkend na chalupu, aby si odpočinul od hraní. Když dorazila jeho dcera Patricie s manželkou Isabellou, bylo na záchranu skoro pozdě. Herec upadal do bezvědomí, protože měl vnitřní krvácení způsobené prasklým vředem. Lékařům se ho naštěstí podařilo zachránit. Dva měsíce po zákroku je už herec plný elénu a s rodinou si náramně užíval premiéru snímku Nepostradatelní. “Teď se cítím skvěle, ale zažil jsem krušné chvíle.” Sympatického herce jste ještě nedávno mohli vidět v seriálu Cesty domů II. Léto si užívá s manželkou a čtyřmi dětmi Adamem, Pavlem, Patrícií a Pamelou.

Dívejte se na dnešní VIP Zprávy (začínají jako obvykle za pět minut osm), dozvíte se podrobnosti o málem tragickém konci herce Pavla Soukupa. A nejen to:

Sdílejte článek
Štítky Cesty domů Arnold Schwarzenegger herec Pavel Soukup vřed bezvědomí

Přečtěte si také