TopStar

5. února 2014 14:40

Jana Fikotová

Pavel Vohnout z MaximTurbulenc hubne: –60 kg. Jak to udělal?

Během loňských oslav padesátin se zpěvák Pavel Vohnout zapřísahal, že změní svůj život. Proto vydal sólové album a začal chodit do salonu, aby shodil nadbytečná kila.

„Tímto CD jsem si splnil letitý sen. Mapuje můj život a doufám, že mě lidé začnou vnímat i trošku jinak, než jen jako toho Kyklopa z Maxim Turbulenc,“ přiznal zpěvák, kterého velice překvapilo, jak ho pochválil i sám Karel Gott. Karel Gott prohlásil, že ho překvapilo, jak jsem citlivý člověk. Prý ho mátlo to moje maxi tělo...“ A právě kvůli své mohutnosti se Pavel rozhodl začít hubnout. Už má za sebou velké výsledky a díky posilování, cvičení a návštěvě salonu krásy zhubnul více než 60 kilo „Přiznám se, že návštěvu salonu jsem zvažoval docela dlouho. Byl jsem totiž přesvědčený, že zkrášlovací procedury nebo napínání pokožky přísluší ženským, ne chlapům. No a ono to je opravdu jinak. S výsledkem jsem spokojený.“

Protože se opět blíží oslava jeho narozenin, uvědomil si, že své předsevzetí o vylepšení zevnějšku musí dotáhnout do konce. Jak se mu podařilo zhubnout, můžete zjistit osobně třeba už dnes na koncertu v pražské Akropolis, který Kyklop dostal jako narozeninový dárek od své doprovodné kapely Blue Rocket z Teplic.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také