TopStar

13. března 2014 10:00

Dagmar Dandová

Pavlína Němcová: Modeling už není to, co býval

Modelka a herečka Pavlína Němcová (42) v šestnácti letech společně s Evou Herzigovou odjela do Paříže, kde se zrovna utvářel kult topmodelek. Dnes už to prý ale rozhodně není takové jako kdysi.

"V 80. a 90. let minulého století nastala éra světových supermodelek, kdy se krásky jako Claudia Schiffer, Stephanie Seymour, Karen Mulder nebo Cindy Crawford staly skutečnými hvězdami. Předtím byly známé převážně jen hollywoodské herečky a modelky byly pouze modelky, ale najednou z nich byly star," řekla Němcová, která také dosáhla na post topmodelky.

"Dnes už to tak ale dávno není. Modelka je v kurzu maximálně dva roky a pak už se o ní skoro neví. Navíc je mezi dívkami obrovská konkurence, protože začínají už ve dvanácti letech," povzdychla si Pavlína, na kterou asi nejvíc ze všech supermodelek zapůsobila Claudia Schiffer.

"Byla jsem s ní na jedné přehlídce. Claudia je obrovská profesionálka. Myslím, že za její úspěch může hlavně ta její německá akurátnost. Je cílevědomá, spolehlivá a hlavně ví, co chce," dodala Pavlína Němcová, která se přišla podívat na uvedení nové řady vlasových přípravků, které pomohla vyvinout právě topmodelka Claudia Schiffer.

-dd-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také