TopStar

29. listopadu 2013 23:10

E. Bozonová

Pavlínina cesta VyVolenými III: Mirčin dramatický odchod

Po odvážném přiznání se staly Pavlína a Mirka jediným regulérním párem ve Vile. Poté co Mirka prohrála v Duelu s Thomasem, Pavlína byla na pokraji totálního zhroucení. Dokázala se však vzchopit – dál přece musela bojovat za dvě!

Ve čtvrtek 26. září vyzval vypalcovaný Thomas do Duelu Mirku, kterou zřejmě považoval za slabou soupeřku, a Pavlína neudržela slzy. Tahle Výzva nemohla dopadnout jinak, protože Mirka už nemohla Thomase vůbec vystát. On jí zase nedokázal odpustit, že se líbala s jeho Zdeničkou. Padlo mezi nimi i pár hodně ostrých slov, navíc o něm Mirka prohlásila v přímém přenosu, že by si o něj ani kolo neopřela, čímž namakaného svalovce těžce urazila. Když pak Mirka opravdu Duel s potetovaným svalovcem prohrála, vyplakala Pavlína celé potoky slzí.

Rytíř ve zlaté zbroji

V malé ložnici se pak Pavlíny ujali Eva s Vladkem, který se na chvíli proměnil v rytíře ve zlaté zbroji. „Dokud jsem tady já, tak se ani jedna z vás nemusí bát!“ prohlásil a v tom okamžiku se začal potichoučku rodit jejich budoucí vztah. Pavlína se postupně probrala z letargie a stále víc se zapojovala do úkolů a her. A dokonce z ní začaly padat i vtipné kousky a repliky. Zkrátka ukázala soupeřům, že je sice relativně klidná, chápavá a vlídná, nicméně má ještě co předvést. Mirčina návštěva Vily ji pak ještě posílila.

Fotogalerie: Finále VV 2013

Jak se rodili VyVolení? Podívejte se na video ze zákulisí:

Sdílejte článek

Přečtěte si také