TopStar

2. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

Pekelná Pazderková diktuje trendy: Ponožky v lodičkách!

Iva Pazderková (33), moderátorka Pekelné výzvy na Prima COOL, má vytříbený módní vkus. Nebojí se vzít si teplé vlněné ponožky do střevíců a vyrazit v nich na Václavák.

„Já jsem k tomu měla sklony už od dětství, ale teď to provozuji pravidelně. Zkoušela jsem se to odnaučit, ale nešlo to. Jsem opravdu závislá. Nejhorší na tom je, že mě to baví čím dál tím víc,“ řekla Pazderková, která má kromě „citu pro módu“ i nadání kombinovat barvy. Na Lodičkový sprint Prahou si k modrým fuskám, růžové halence, černému křiváku a fialovým slunečním brýlím červeně nalakovala nehty.

„Jak do toho člověk spadne, už z toho není cesta ven. A je nás opravdu hodně. Až si říkám, že to není možný, že je nás tolik. Ale aspoň vím, že v tom nejsem sama, a že existují podobně postižení lidé. Jsem ráda, že jsme se všichni konečně sešli,“ uvedla „blbá blondýna“ a společně s podobně „postiženými“ předvedla, jak se běhá na vysokých šteklích. Podle jisté nestability všech soutěžících bylo jasné, že to byla pekelná výzva nejen pro Pazderkovou.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také