TopStar

25. února 2016 11:30

Petr Cífka

Penny promluvila o rozvodu. Čeho v nepovedeném vztahu nejvíce lituje?

Už je to několik měsíců, co seriálová hvězdička Kaley Cuoco ohlásila rozvod s tenistou Ryanem Swettingem. Nyní se o jednom z největších zklamání svého života konečně rozpovídala.

V talk show moderátorky Ellen DeGeneres přiznala, že minulý rok byl kvůli rozchodu jeden z nejtěžších v jejím životě a už teď jí je jasné, že rok 2016 může být jenom lepší. „Každý si někdy procházíme divnými vzestupy a pády. Byl to drsný rok, ale už je mi mnohem lépe,“ řekla Kaley.

Největší chybou pak podle ní bylo, že si nechala na záda vytetovat na památku datum svatby. Až po jejich rozchodu si uvědomila, jakou pitomost to vlastně udělala a v pořadu všechny od podobné chyby odrazovala. Jí pak nezbývalo nic jiného, než datum překrýt tetováním můry, která byla dost velká a rozmanitá na to, aby její předchozí trapas dokázala zakrýt. Tetováním se pak ve vysílání nebála pochlubit.

Svobodný život si pak evidentně užívá. Před pár dny na slavnostním večeru k příležitosti dvoustého dílu seriálu Teorie velkého třesku překvapila svým odvážným výstřihem a v médiích se neustále spekuluje o jejím milostném životě. I když tedy rozvod ještě stále probíhá, představitelka Penny se zřejmě konečně dokázala posunout dál.

Foto: Profimedia.cz


Přečtěte si také