TopStar

12. listopadu 2018 10:04

Tereza Šulcová

People‘s Choice Awards 2018: Nejlépe oblečené celebrity

People's Choice Awards 2018: Mila Kunis, Victoria Beckham a Busy Philipps vedou v žebříčku jako nejlépe oblečené celebrity na červeném koberci.

V neděli večer vyvrcholil 44. ročník People's Choice Awards v Santa Monice v Kalifornii. Na slavnostní předávání cen dorazilo hned několik celebrit.

Mila Kunis zvolila jednoduché, úzké, černé šaty, které zvýraznily její štíhlou postavu. K šatům zvolila lodičky stejné barvy doplněné zlatými flitry.

Mila Kunis přijala cenu za nejoblíbenější komedii „Špión, který mi dal kopačky “, kde si zahrála hlavní roli a zvítězila v kategorii nejoblíbenější filmová hvězda. Ve svém projevu upozornila na ničivé požáry v Kalifornii, které označila za výjimečný stav. Poté vyzvala diváky, aby darovali peníze požárnímu oddělení v LA.

Victoria Beckham ukázala svůj módní styl v jednobarevném, elegantním obleku. Svou celosvětově známou přezdívku módní ikony si drží právem, proto byla vyhlášena jako Módní ikona 2018.

Herečka Busy Philipps zvolila na předávání cen extravagantní černé šaty s velkou sukní. K šatům jako doplňky zvolila červené psaníčko a výrazný, červený náhrdelník. Oba doplňky ladily i k červenému koberci. Náhoda?

Sdílejte článek

Přečtěte si také