TopStar

9. prosince 2017 09:20

Pět hvězd, pro které byla fialová barvou roku

V pozdních večerních hodinách 7. prosince se zveřejnilo, že barvou roku 2018 se stane fialová. Módní domy Marni, Gucci nebo Balenciaga již barvu šílených borůvek do svých kolekcí zařadily. Make-up artisti zas nazvali fialovou novodobou červenou. No a pro některé hvězdy se stala fialová osudovou barvou už v minulých letech.

Prince

Jméno Prince a fialová to spolu táhnou už nějakou dobu. Zpěvákova rodná Minnesota dokonce zvažovala, že by fialovou zařadila do svého ‚‚koloritu“ a noc po smrti zpěváka dokonce mnohé země světa osvítily své památky fialovou. Album Purple Rain se považuje za jedno z nejúspěšnějších v hudební historii. Jen v loňském roce se prodalo kolem půl milionu exemplářů. Podle tohoto měřítka poráží Prince s přehledem i současné nejprodávanější tituly popových hvězd. A koupit si suvenýry s podobiznou zpěváka jako placky, trička či tašky není v současnosti už žádný problém. Právě to může na popularitě barvy příštího roku jedině přispět.

Wende Zomnir

Zakladatelka světově proslulé značky Urban Decay je známá svou láskou k lilové a všech odrůdách výrazné fialové. Zajděte si do libovolného kamenného obchodu této kosmetické značky a všimněte si: pulty, tašky, dárková balení, to vše je ve fialové. Ve mnohobarevných paletkách Urban Decay je fialová minimálně v jednom exempláři a je tedy podivuhodné, že se známá společnost stala slavnou díky svým neutrálním odstínům Naked a ne fialovou lavinou.

Rihanna

Zpěvaččin vztah k fialové je velmi pragmatický. Tato barva vypadá na tmavé pleti Rihanny fantasticky. Hvězda se nechává slyšet, že je zastánkyní nebanálního a originálního líčení, nejčastěji využívá fialové oční stíny a rozjasňovače. Je třeba dodat, že to vypadá bezesporu působivě a hodí se to k prakticky jakémukoli odstínu pleti. Samozřejmě, že zpěvačka nezapomněla fialový odstín zahrnout i do své kosmetické kolekce Fenty Beauty.

a lil molly neva hurt nobody... @mollymgoddard Příspěvek sdílený badgalriri (@badgalriri), Zář 20, 2017 v 6:35 PDT Královna Alžběta II.

Její Veličenstvo si libuje ve výrazných outfitech, ale pastelová fialová vede ve všech ohledech. Konkurovat jí může snad jen žlutá a světle modrá. V barvě příštího roku se královna obracela k zemi o Vánocích roku 2014, pózovala na výstavních portrétech a bavila se na dostizích v Ascotu. Každopádně, hlavě královské rodiny pasuje jakákoli barva.

Queen Elizabeth II with Pope Francis #queenelizabeth #love #royal #royalfamily #england #english #greatbritain #godsavethequeen #popefrancis Příspěvek sdílený Queen Elizabeth II (@queen_elizabeth_fanpage), Led 28, 2015 v 2:27 PST Detektiv Duck

Stačípísknout a objeví se. A jak jinak než ve fialovém plášti. K plášti má i perfektně doladěné doplňky jako klobouk a masku kachního superhrdiny. V současné době plánuje Disney předělání kachních příběhů a fanoušci tak uvidí Darkwinga Ducka znovu. Zda je to kvůli návratu trendu fialové, a jak to celé dopadne, to se dozvíme již záhy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také