TopStar

13. února 2019 09:57

Markéta Škorňová

Pět slavných zamilovaných párů, které udivily celý svět! Co myslíte, hodí se k sobě?

Znáte to. Kolem sebe máte spoustu zamilovaných párů, ale zatímco u jednoho si řeknete, že tihle dva jsou pro sebe stvoření, jiná dvojice vám k sobě tak nějak nesedí. Podivné hrdličky se občas najdou i mezi slavnými, tak se pojďte podívat, které slavné celebrity k sobě podle zahraničních novinářů zrovna nepasovaly.

Liam Payne (25) a Amber Davies (21)

Začneme něčím aktuálním. Bývalý člen skupiny One Direction se před několika měsíci rozešel s matkou svého syna Beara, zpěvačkou Cheryl Cole (35), sám ale dlouho nezůstal. V jeho náruči se již nějakou dobu choulí televizní hvězdička Amber Davies. A lidé Liamovo rozhodnutí nechápou…

Podle fanoušků rodičů malého Beara se k sobě bývalí milenci hodili mnohem víc než Liam s Amber. A to i navzdory faktu, že mezi dvojicí byl desetiletý věkový rozdíl. Jak se ale zdá, pro Liama byla krásná zpěvačka více matkou než partnerkou a nyní zkouší najít lásku u mladších. Jednadvacetiletá Amber tento požadavek splňuje, tak uvidíme, jak dlouho to novému párečku vydrží.

Rita Ora (28) a Andrew Garfield (35)

I tahle dvojice vyvolala řadu diskuzí. Divoká sexy zpěvačka, která se nestydí ukázat svou dokonalou postavu, začala s představitelem Spidermana randit koncem roku 2018. Několikrát byli viděni na večeři v obklopení přátel, po nějaké době však bulvární fotografové vypátrali něco víc - tihle dva to spolu myslí vážně! Ba co víc! Zpěvačka si dokonce měla změnit své telefonní číslo, aby tak ještě více chránila své a Andrewovo soukromí. Jak se zdá, sexy dračice a pavoučí slušňák může být dobrá kombinace.

Brad Pitt (55) a Sinitta (55)

Někteří z vás si možná pamatují na dobu, kdy hollywoodský krasavec Brad Pitt randil se zpěvačkou Sinittou. A i když to dvojici moc dlouho nevydrželo, tak zpěvačka na svého bývalého přítele nepřestává pět chválu. Když se ji novináři zeptali, jak vypadá Brad nahý, odpověděla: „Neskutečně sexy. Byl nádherný a měl úžasné tělo. Byli jsme spolu dva roky. Byl zábavný, mladý a ohromně sladký,“ řekla o ženském idolu zpěvačka.

Sandra Bullock (54) a Ryan Gosling (38)

Herečka Sancra Bullock je velká romantička, která do vztahů padá střemhlav. Když se zamilovala do o 16 let mladšího kolegy Ryana Goslinga, se kterým hrála ve filmu „Vzorec pro vraždu“, nechtěla ani slyšet, že by jim to nemělo vyjít. Ale nakonec spolu pár vydržel jen pouhý rok, v roce 2003 se rozešli.

I přesto, že Ryan je nyní spokojený ve vztahu s herečkou Evou Mendes, vždy s úsměvem a milými historkami vypráví o svých bývalých přítelkyních Sandře Bullock a Rachel McAdams.

Madonna (60) a Michael Jackson (†50)

Málo se ví, že mezi králem a královnou popu někdy bylo něco víc než jen přátelství. V show Jamese Cordena Carpool Karaoke ale přiznala, že s Michaelem randila, a že to dokonce byla ona, kdo udělal první krok. Král popu byl prý „trochu stydlivý“.

„Stačilo mu však dát si skleničku Chardonnay a stud byl pryč,“ pokračovala. Jejich románek nepatří ani u jednoho ani u druhého k těm zásadním. Madonna se v roce 1985 vdala za herce Seana Penna, se kterým jí to vydrželo pouhé čtyři roky. Osm let (od roku 2000 do roku 2008) pak byla ženou Guye Ritchieho.

Sdílejte článek
Štítky Hollywood slavné páry láska

Přečtěte si také