TopStar

19. června 2013 12:00

Blanka Konrádová

Pětačtyřicítka Kylie Minogue: Podívejte, jak dobře vypadám

Pětačtyřicetiletá zpěvačka se v showbyznysu pohybuje bezmála dvacet pět let. Teď natáčí další album, napsala knihu o módě a stále vypadá fantasticky. Postavu by jí mohla závidět kdekterá dvacetiletá topmodelka. Kylie Minogue prostě zraje jako víno.

Popová australská zpěvačka natočila krásný videoklip k pilotní písničce jejího nového, v pořadí už dvanáctého studiového alba. Taneční skladba dostala název Skirt a jejím autorem je The-Dream.

Ve videu zpěvačka odhaluje ladné křivky, které by jí mohly závidět dvacetileté topmodelky. První, komu nové video představila, byli fanoušci. Na sociální síti je požádala, aby si novou písničku poslechli. „Podívejte se na video na Youtube,“ vzkázala téměř dvěma milionům příznivců.

Skirt je první skladbou, kterou zpěvačka představila poté, co letos podepsala smlouvu se společností Roc Nation. Tu v roce 2008 založil americký rapper Jay-Z. „U své nové firmy budu obhajovat svůj styl, současně se ale chci zaměřit i na jiné druhy hudby,“ uvedla těsně po podpisu smlouvy Minogue.

V lednu Kylie uvedla, že se rozhodla více věnovat své herecké dráze, a tak byla zpráva o nahrávání nových písniček pro zpěvaččiny příznivce příjemným překvapením. Zatím poslední řadové album Kylie Minogue vyšlo v červnu 2010 s názvem Aphrodite.

Kylie je velmi aktivní žena. Nevěnuje se jen zpěvu a herectví, zajímá jí i móda. Nedávno v New Yorku představila svou knihu o módě Kylie Fashion.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky móda album smlouva závist Kylie Minogue skladba YouTube Jay Z písničky

Přečtěte si také