Video VIP zprávy: Petr Hapka byl bonviván. A bylo mu jedno, že ho třikrát vyhodili z konzervatoře. Stejně se prosadil!
Autor: archiv Video VIP zprávy: Petr Hapka byl bonviván. A bylo mu jedno, že ho třikrát vyhodili z konzervatoře. Stejně se prosadil!

Petr Hapka: Známe příčinu smrti

tanasab. Publikováno: 07.12.2014
Geniální česklý skladatel Petr Hapka odešel do hudebního nebe na konci listopadu. Nečekaná smrt zasáhla jeho rodinu, přátele i širokou veřejnost. Co bylo ale příčinou smrti?

reklama

Hapka po operaci kyčle trpěl Alzheimerovou chorobou, která se u něj projevila jako následek celkové anestezie. Alzheimer ale nebyl hlavní příčinou smrti, i když samozřejmě sehrál výrazně svoji roli v jeho odchodu.

Podle informací Blesku totiž Petr Hapka podlehl zápalu plic, který se mu rozvinul kvůli jeho dlouhodobé imobilitě. A jeho osud vzal rychlý spád, 25. listopadu brzy ráno zjistila dcera Petra, že má skladatel horečku, a proto přivolala lékařku, která určila diagnózu – zápal plic. Před půl sedmou večer toho samého dne vydechl Petr Hapka naposledy a odebral se za kamarády do hudebního nebe.

O Petru Hapkovi jsme ještě napsali:

Video VIP zprávy: Jak přežia Hapkova osudová žena - návrhářka Olga Michálková - všechny jeho nevěry? A proč od něj nikdy neodešla?

Která ze žen byla opravdová femme fatale Hapkova života?

Video VIP zprávy: Petr Hapka byl bonviván. A bylo mu jedno, že ho třikrát vyhodili z konzervatoře. Stejně se prosadil!

Proč bylo Hapkovi jedno, že ho 3x vyhodili z konzervatoře?

Rakev byla obklopena krásnými smutečními věnci

Poslední rozloučení s Petrem Hapkou: Kdo mu přišel dát sbohem?

reklama