TopStar

23. června 2014 08:50

Lucie Průchová

Petr Janda v tom má jasno: Dalšího potomka už ani náhodou!

Mít po boku o generaci mladší manželku sice chlapům dodává notnou dávku sebevědomí, ale také přináší spoustu starostí. Frontman kapely Olympic Petr Janda (72) v tom má ale jasno.

Jandova manželka Alice (31) je v nejlepších letech, a tak není divu, že by dcerkám Anežce (4) a Rozárce (2) ráda pořídila dalšího sourozence. „Vím, že by nebyla vůbec proti, ale mně už se do dalšího dítěte nechce,“ svěřil se rocker, který je díky svým dcerám z předchozích manželství rovněž dědečkem. Přiznává však, že si výchovu svých malých dcerušek užívá daleko víc, než tomu bylo u Marty (40) a Elišky (21). „Mám na ně daleko víc času,“ prozradil Janda. „Vodím je do školky, hraju si s nima na zahradě, prostě si užívám otcovské povinnosti.“ Role dědy malé Marušky (10 měsíců), dcery Marty Jandové, mu prý ale moc nejde. „Nějak se do toho neumím vžít. Maruška je zlatá, ale rozmazlovací děda ještě nejsem. Dokonce se děsím oslovení dědo.“

Když už mu všechny ženské, které má doma, přerostou přes hlavu, rád prý se svými kumpány z kapely vyrazí do mejdan. „Mám rád francouzská vína, i když na irskou whisky žádný drink nemá,“ prozradil Janda, co rád popíjí. „Dávám si ale pořádný pozor, abych to s tím alkoholem nepřehnal. Druhý den mi totiž bývá pořádně špatně, takže po sedmém panáku začínám couvat. Litry vína, které jsem zamlada vypil za jediný večer, by mě teď asi zabily,“ dodal s úsměvem.

-fš-

Sdílejte článek

Přečtěte si také