TopStar

26. listopadu 2018 12:58

Tereza Šulcová

Petra Janů se svěřila, jak to má s plastikami!

Již delší dobu se spekuluje o tom, co se vlastně stalo s obličejem známé zpěvačky Petry Janů (66). Ta před pár měsíci vyděsila své fanoušky videem, kde má neskutečně oteklý obličej, a celá mimika odešla ku věčnému odpočinku. Alespoň tak to tvrdí někteří fanoušci, kteří kroutí hlavou a říkají si, kam zmizela ta Petra, kterou znali dříve.

A nejen fanoušci. I odborníci se shodli na tom, že zkrášlujícími zákroky si spíše škodí, než pomáhá. Sama zpěvačka tuto kauzu okomentovala slovy, že byla jen zachycená v nejvíc nelichotivém okamžiku. „Bohužel jsem byla focena ve špatnou chvíli se špatnou mimikou, gestem a vůbec vším, co může být ještě špatné, což skvěle posloužilo k tomuto názoru odborníků. To se tak bohužel někdy stává, že se člověk takhle snadno stane krásným terčem. A nejen mně,“ tvrdí muzikantka magazínu Ahaonline.

Ale Petra je také jednou z mála, která se nebojí přiznat, že za sebou nějakou tu úpravu obličeje už má. Trojnásobná Slavice si nechala aplikovat tzv. metacrill. Jedná se o injekční implantát, který je na rozdíl od botoxu nebo kyseliny hyaluronové trvalý. Magazínu Ahaonline se svěřila, jak to skutečně je s jejími procedurami. „Pomocí podkožních nití mám pozvednuté tváře a čeká mě ještě čelo. A to je vše,“ říká herečka.

Jediné, s čím není hvězda populární muziky spokojená, je účes. Sama přiznala, že byla chyba si vlasy nechat kudrnaté a tuto skutečnost brzy změní. Přiznejme si, že krátké rovné mikádo slušelo umělkyni daleko více.

Petra Janů vystoupí v Divadle Hybernia v Praze tuto středu 28. listopadu 2018 s jedinečným programem, kde zazní její populární skladby včetně vánočních písní a koled. Takže se můžete jít sami přesvědčit nejen o jejím talentu, ale také vzhledu!

Sdílejte článek
Štítky petra janu

Přečtěte si také